• Dnes Otevřeno do 21:00
  • Po – Ne9:00 – 21:00
Přijímá dárkové kartyNe

Informace o obchodě

Cestovní kancelář FISCHER se specializuje zejména na letní letecké dovolené u moře. Má širokou nabídky ale i co do zimních dovolených u moře, zájezdů do exotických zemí, eurovíkendů ve světových metropolích, či poznávacích zájezdů. Svou stálou klientelu mají také golfové zájezdy na míru a luxusní plavby na zaoceánských lodích. CK FISCHER spolupracuje s více než 600 prověřenými hotely, především v kategorii pěti a čtyřhvězdičkových.

Nejoblíbenější destinace Nejoblíbenější destinace jsou u CK FISCHER Egypt, Turecko, Baleáry a řecké ostrovy Kréta, Rhodos a Kos. Z Exotiky u klientů vítězí Dominikánská republika, Haledivy, Thajsko a Kuba.

Cestovní kancelář FISCHER ručí za vysokou kvalitu služeb a garantovanou úroveň hotelů a spolupracujících obchodních partnerů. Nabízí spolehlivost a osobní přístup. Nabídky last minute CK FISCHER nabízí celou řadu velmi výhodných zájezdů k moři za last minute ceny, a to včetně exotických zájezdů. Zájezdy s dětským klubem Pokud si chcete užít pohodovou rodinnou dovolenou, stačí se inspirovat nabídkou zájezdů s klubem Funtazie. Zatímco budete nerušeně relaxovat na pláži, o vaše děti se postará tým zkušených animátorů. Připraven je celodenní program, při kterém se vaši nejmenší zabaví a naučí se spoustu nového.