Raiffeisenbank

1. Na plánku

  • Dnes Otevřeno do 19:00
  • Po – Pá9:00 – 19:00
  • So9:00 – 13:00, 14:00 – 16:00
  • Nezavřeno

Informace o obchodě

Jsme s Vámi již 25 let

Historie Raiffeisenbank sahá až do 19. století. Emblémem a tradiční ochrannou známkou skupiny Raiffeisen je zvláštní architektonický prvek: dvě zkřížené koňské hlavy (německý Giebelkreuz). Tento znak již po staletí zdobí štíty mnoha budov v Evropě, neboť je symbolem ochrany rodin shromážděných pod společnou střechou před zlem a životním ohrožením. Přesně to také dnes představuje Raiffeisenbank. Silnou a stabilní banku, která dává svým klientům záruku bezpečí při poskytování vysoce kvalitních a moderních služeb.

Raiffeisenbank na českém trhu působí od roku 1993. Podle celkových aktiv je pátou největší tuzemskou bankou pevně etablovanou na domácím trhu. Jejich vizí je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu a první seriózní alternativou pro náročné klienty tradičních bank.

Raiffeisenbank nabízí služby a produkty jak fyzickým osobám, tak podnikatelům a firmám. Jsou komplexní bankou poskytující služby širokému spektru klientů, avšak cílí na klíčové skupiny zákazníků, kteří mají hodně společného – jsou aktivní, nároční a spokojení! Spokojenost klientů je pro ně klíčovou mantrou ve všem, co jako banka dělá či nabízí.
Spektrum jejich produktů a služeb zahrnuje vedení osobních i firemních účtů, poskytování úvěrových, spořicích a investičních produktů, specifických finančních služeb a poradenství pro firemní klientelu a velké korporace. Detailní přehled všech služeb najdete na www.rb.cz.

Raiffeisenbank provozuje 130 poboček a firemních center po celé České republice.

Cíle Raiffeisenbank do budoucna: Raiffeisenbank chce být i nadále nejen bankou inspirovanou klienty, ale též atraktivním zaměstnavatelem, který pro své zaměstnance vytváří příležitosti k osobnímu i profesnímu růstu a nabízí klima spolupráce s nadstandardními mezilidskými vztahy.

Slevové programy

Zvýhodněné vedení osobního účtu ekonto komplet pro klienty a zaměstnance vybraných firem.