Přední pohled obchodního centra Nisa Liberec

Tradiční nákupní výlet s celou rodinou, exkluzivní značky a zábava v páru nebo s přáteli. V Nise najdete širokou nabídku obchodů, služeb a zábavy pro všechny. V nabídce máme několik unikátních značek, které v širokém okolí v žádném jiném obchodním centru nepotkáte. Pravidelně pro vás otevíráme nové obchody a snažíme se, abyste se u nás cítili dobře. Naše multikino Cinestar nabízí jedinečný filmový zážitek díky nejnovějšímu zvukovému systému Dolby Atmos. Navíc se k nám můžete každý den dopravit zdarma kyvadlovým autobusem. Nisa Liberec. Dosáhli jste cíle.

Obchodní centrum Nisa Liberec v noci
interiér obchodního centra Nisa Liberec Kino cinestar
130+ Obchodů v Nisa Liberec
1800 parkovacích míst s parkováním ZDARMA
8 sálů v multikině CINESTAR
WiFi připojení zdarma v celém centru
MHD Doprava zdarma

Služby zákazníkům

Pro pohodlnější nakupování si můžete své věci bezpečně uschovat do úložných boxů. Najdete je na dvou místech – u vchodu v druhém patře a kousek od hypermarketu Albert. Pro rychlé pořízení dokladových fotografií můžete použít foto buňku v prvním patře u vstupu z parkovacího domu.

Chcete si dát pauzu v průběhu nakupování? Využijte jednu z našich relax zón. Během odpočívání můžete díky WiFi zdarma neomezeně brouzdat na internetu. A když vám náhodou dojde baterie, uložte mobil na chvíli do Charge boxu umístěného v dm drogerii.

Připravujeme pro vás nové Dárkové karty. Papírové dárkové poukázky Nisa, které jste si zakoupili od 22. 10. 2020, můžete nadále využít do 31. 12.  2021. Podívejte se, kde všude je můžete uplatnit.

kde poukázky uplatnit
NISA Liberec relax zóna NISA Liberec relax zóna
SOS tlačítko SOS tlačítko
SOS tlačítko u eskalátorů

Bezpečná Nisa

Myslíme na vaše bezpečí, a tak na několika místech v Nise najdete bezpečnostní tlačítka. V případě nebezpečí se po jejich stisknutí automaticky spojíte s pracovníkem ostrahy, který je připravený vám asistovat. Tlačítka slouží při urgentních zdravotních potížích nebo například pro ztracené děti.

Pro náhlé zdravotní příhody je v centru k dispozici defibrilátor. Přístroj je určen i pro laické použití – po otevření balení se spustí hlasový návod. Defibrilátor je umístěn na křižovatce pasáží nedaleko kavárny Costa Coffee.