Přední pohled obchodního centra Nisa Liberec

Tradiční nákupní výlet s celou rodinou, exkluzivní značky a zábava v páru nebo s přáteli. V Nise najdete širokou nabídku obchodů, služeb a zábavy pro všechny. V nabídce máme několik unikátních značek, které v širokém okolí v žádném jiném obchodním centru nepotkáte. Pravidelně pro vás otevíráme nové obchody a snažíme se, abyste se u nás cítili dobře. Naše multikino Cinestar nabízí jedinečný filmový zážitek díky nejnovějšímu zvukovému systému Dolby Atmos. Navíc se k nám můžete každý den dopravit zdarma kyvadlovým autobusem. Nisa Liberec. Dosáhli jste cíle.

Obchodní centrum Nisa Liberec v noci
interiér obchodního centra Nisa Liberec Kino cinestar
130+ Obchodů v Nisa Liberec
1800 parkovacích míst s parkováním ZDARMA
8 sálů v multikině CINESTAR
WiFi připojení zdarma v celém centru
MHD Doprava zdarma

Služby zákazníkům

Pro pohodlnější nakupování si můžete své věci bezpečně uschovat do úložných boxů. Najdete je na dvou místech – u vchodu v druhém patře a kousek od hypermarketu Albert.

Chcete si dát pauzu v průběhu nakupování? Využijte jednu z našich relax zón. Během odpočívání můžete díky Wi-Fi zdarma neomezeně brouzdat na internetu. A když vám náhodou dojde baterie, uložte mobil na chvíli do Charge boxu umístěného v dm drogerii.

Nevíte, co pořídit za dárek? Věnujte radost v podobě Dárkové karty. Zakoupíte ji on-line nebo v prodejním automatu v 1. patře v blízkosti hypermarketu Albert. Podívejte se, kde všude je můžete uplatnit.

kde poukázky uplatnit
NISA Liberec relax zóna NISA Liberec relax zóna
SOS tlačítko SOS tlačítko
SOS tlačítko u eskalátorů

Bezpečná Nisa

Myslíme na vaše bezpečí, a tak na několika místech v Nise najdete bezpečnostní tlačítka. V případě nebezpečí se po jejich stisknutí automaticky spojíte s pracovníkem ostrahy, který je připravený vám asistovat. Tlačítka slouží při urgentních zdravotních potížích nebo například pro ztracené děti.

Pro náhlé zdravotní příhody je v centru k dispozici defibrilátor. Přístroj je určen i pro laické použití – po otevření balení se spustí hlasový návod. Defibrilátor je umístěn na křižovatce pasáží u obchodů Pandora a Orsay.