Nisa Liberec
Nisa Liberec

Tradiční nákupní výlet s celou rodinou, exkluzivní značky a zábava v páru nebo s přáteli. V Nise najdete širokou nabídku obchodů, služeb a zábavy pro všechny. V nabídce máme několik unikátních značek, které v širokém okolí v žádném jiném obchodním centru nepotkáte. Pravidelně pro vás otevíráme nové obchody a snažíme se, abyste se u nás cítili dobře. Naše multikino Cinestar nabízí jedinečný filmový zážitek díky nejnovějšímu zvukovému systému Dolby Atmos. Navíc se k nám můžete každý den dopravit zdarma kyvadlovým autobusem. Nisa Liberec. Dosáhli jste cíle.

Největší nákupní centrum v regionu

130+
Obchodů, restaurací a služeb
1800
Parkovacích míst
8 sálů
V multikině Cinestar
WiFi
Připojení zdarma v celém centru
MHD
Doprava zdarma

Služby zákazníkům

Když vám během nakupování náhodou dojde baterie, uložte mobil na chvíli do Charge boxu umístěného v dm drogerii.

Nevíte, co pořídit za dárek? Věnujte radost v podobě Dárkové karty. Zakoupíte ji on-line nebo v prodejním automatu v 1. patře v blízkosti hypermarketu Albert. Podívejte se, kde všude je můžete uplatnit.

Kde poukázky uplatnit
Služby zákazníkům

Bezpečná Nisa

Myslíme na vaše bezpečí, a tak na několika místech v Nise najdete bezpečnostní tlačítka. V případě nebezpečí se po jejich stisknutí automaticky spojíte s pracovníkem ostrahy, který je připravený vám asistovat. Tlačítka slouží při urgentních zdravotních potížích nebo například pro ztracené děti.

Pro náhlé zdravotní příhody je v centru k dispozici defibrilátor. Přístroj je určen i pro laické použití – po otevření balení se spustí hlasový návod. Defibrilátor je umístěn na křižovatce pasáží u obchodů Pandora a Orsay.

Více informací
Bezpečná nisa

Na kole do Nisy

Nově můžete do Nisy přijet na kole a to pohodlně zaparkovat v cykloboxu. Osm uzamykatelných cykloboxů se nachází na parkovišti u vchodu do 2. patra obchodního centra.

Služby zákazníkům