Nisa Liberec
Nisa Liberec

Tradiční nákupní výlet s celou rodinou, exkluzivní značky a zábava v páru nebo s přáteli. V Nise najdete širokou nabídku obchodů, služeb a zábavy pro všechny. V nabídce máme několik unikátních značek, které v širokém okolí v žádném jiném obchodním centru nepotkáte. Pravidelně pro vás otevíráme nové obchody a snažíme se, abyste se u nás cítili dobře. Naše multikino Cinestar nabízí jedinečný filmový zážitek díky nejnovějšímu zvukovému systému Dolby Atmos. Navíc se k nám můžete každý den dopravit zdarma kyvadlovým autobusem. Těšíme se na vaši návštěvu.

Největší nákupní centrum v regionu

130+
Obchodů, restaurací a služeb
1800
Parkovacích míst
8 sálů
V multikině Cinestar
WiFi
Připojení zdarma v celém centru
MHD
Doprava zdarma

Služby zákazníkům

Připravili jsme pro vás balík různorodých služeb zdarma, abyste si nákupy u nás užili na maximum. Uvelebte se v odpočinkových zónách a dobijte svá elektronická zařízení, nebo využijte prostorné zázemí přebalovacího koutku a v klidu nakrmte své miminko. Myslíme i na vaše čtyřnohé kamarády. Občerstvit je můžete u krmítka v přízemí centra.

Naše služby
Služby zákazníkům

Bezpečná Nisa

Myslíme na vaše bezpečí, a tak na několika místech v Nise najdete bezpečnostní tlačítka. V případě nebezpečí se po jejich stisknutí automaticky spojíte s pracovníkem ostrahy, který je připravený vám asistovat. Tlačítka slouží při urgentních zdravotních potížích nebo například pro ztracené děti.

Pro náhlé zdravotní příhody je v centru k dispozici defibrilátor. Přístroj je určen i pro laické použití – po otevření balení se spustí hlasový návod. Defibrilátor je umístěn na křižovatce pasáží u obchodů Pandora a Orsay.

Více informací
Bezpečná nisa

Do Nisy na kole

Jste sportovní nebo ekologický nadšenec? Jezdíte všude na kole? Přijeďte na něm i k nám. Kolo můžete bezpečně uložit do jednoho z 8 cykloboxů, které najdete na parkovišti u vchodu do 2. patra. A nebo je připevnit ke stojanu na kola. Jeden je u otáčecích dveří v přízemí centra a druhý u vstupu z krytého parkoviště u České pošty.

Obsluha boxu
Cyklostojany