Dnes otevřeno
  • po–ne 9:00–21:00
Obchod přijímá dárkovou kartu centra

Informace o obchodě

KRÁLOVSTVÍ HRAČEK BAMBULE

Maloobchodní síť prodejen Království hraček Bambule zahájila svou činnost v roce 2001. V současné době pod touto značkou funguje přes třicet kamenných prodejen.
Bambule Království hraček je největším maloobchodním řetězcem na trhu s hračkami, její obchody jsou k nalezení v každém krajském a velkém městě.
Největší prodejnou a vlajkovou lodí je Bambule Království hraček v Centru Chodov Praha.
Franšíza Bambule Partner je síť hračkáren určených pro zákazníky v menších městech, v současnosti je v provozu téměř 50 prodejen. Zákazníci mohou nakupovat také online na e-shopu.

Klub království hraček – věrnostní klub

Klub království hraček otevírá bránu k výhodám všem maminkám, tatínkům, babičkám i dědečkům, zkrátka všem milovníkům krásných a zábavných her a hraček, kteří chtějí udělat radost svým malým ratolestem. V tomto klubu mohou členové vybírat z toho nejširšího portfolia produktů, a to napříč sítí nejlepších hračkářství na trhu.
Výhody Klubu království hraček můžete využívat ve všech kamenných prodejnách Bambule a také na e-shopu: https://www.bambule.cz/.

Pro jejich uplatnění je nutné znát pouze své číslo klubové karty. Více informací o Klubu království hraček na webu: https://www.kralovstvi-hracek.cz.

COOL Club

COOL Club je jednou z nejoblíbenějších značek dětského oblečení, kterou si zamilují děti i rodiče. Přináší oblečení pro děti všech věkových kategorií od novorozenců až po teenagery.
Každá kolekce je originál, nejen svými barvami, ale i motivem. Součástí kolekcí je oblečení, které nesmí chybět v šatníku žádného dítěte. Ležérní oblečení, které je ideální do školy nebo pro volný čas, elegantní móda, pro různé speciální příležitosti, ale také spoustu doplňků a bot. Dětské oblečení COOL club je kvalitní, pohodlné a zaručeně trendy.

Prodávané značky

LEGO, Mattel, HASBRO, ZAPF BURAGO, Maisto, Bruder, Carrera, S.E.S., TOLO, Chicco, Fisher Price, Inglesina, Black fire, Wader, Intex, Merkur, Kazeto, Detoa, efko, Bonaparte, Moravská Ústředna, Cool Club.