Erotic City

1. Na plánku

  • Dnes Otevřeno do 21:00
  • Po – Ne9:00 – 21:00

Informace o obchodě

PRODEJNA PROCHÁZÍ REKONSTRUKCÍ

 

Erotic City – potěšení je na Vaší straně.

Přesvědčte se, že používání erotických pomůcek v intimním životě je naprosto přirozené a běžné. Erotické pomůcky nejen že zpestřují a zpříjemňují milostný život, ale pomáhají i v partnerských vztazích a při řešení zdravotních obtíží. Neslouží pouze k fyzickému uspokojení, ale příznivě ovlivňují intimní párovou komunikaci a dokážou navodit lepší prožitky.

V síti prodejen Erotic City nenajdete pouze erotické pomůcky, ale i luxusní spodní prádlo, kosmetiku, masážní oleje, afrodiziaka, společenské hry či dárky. Veškeré zboží je vysoce kvalitní, speciálně vyškolená výhradně dámská obsluha prodejny je Vám připravena pomoci s výběrem. Nevíte-li si rady, doporučí Vám ty nejvhodnější produkty.

Prodejna Erotic City slouží i jako místo osobních odběrů pro objednávky z e-shopu. Vybírat či rezervovat zboží na kamenných prodejnách můžete na www.eroticcity.cz.

„Přijďte k nám a Váš milostný život dostane nový rozměr...“

Prodávané značky

Womanizer, We-Vibe, Durex, Bathmate, Padesát Odstínů Šedi, EC Royal Collection, Lady Dreams, Man Dreams, Love Gel, Love is Perfect, Sweet Anastazie, Exclusive Leather, Good Taste, Funny Presents, Christine Nr.3, Feel of Joy, Velvet SM, Secret Moments.