Rock Point

1. Na plánku

  • Dnes Otevřeno do 21:00
  • Po – Ne9:00 – 21:00

Informace o obchodě

Pro veškeré outdoorové aktivity, pro výlety do přírody, trekking, vysokohorskou turistiku až po horolezectví, skialpinismus a jiné extrémní sporty Vás nikdo nevybaví lépe. Přijďte se přesvědčit, že naše nabídka kvalitního outdoorového vybavení Vás ochrání před jakýmkoli počasím. Nabízíme: oblečení z kvalitních materiálů (např. Polartec, Windstopper, Gore-Tex), trekingovou obuv a ponožky, horolezecké vybavení, vařiče, nádobí na stanování, nože, karimatky, stany, spacáky, teleskopické hole, batohy.

Rádi byste vyzkoušeli nějaké nové outdoorové dobrodružství, ale nemáte svoji výbavu? Váháte s nákupem nové, protože nevíte, co přesně to bude obnášet a zda vás to vůbec „chytne“?


Přijďte k nám a my vám vybavení můžeme zapůjčit. Vyzkoušíte, zjistíte více, a když se rozhodnete pro nákup svého vlastního vybavení, budete mít celé zapůjčení výbavy úplně ZDARMA. A pokud jste členové zákaznického klubu ZÓNA, jen samotné půjčení vás přitom vyjde o 30 % levněji než je standardní půjčovné.


Jak na to? Stačí přijít do naší PŮJČOVNY OUTDOOROVÉHO VYBAVENÍ, předložit dva průkazy totožnosti, uhradit zálohu a můžete vyrazit vstříc novým zážitkům.

Něco o značce Kari Traa:
 
Kari Traa, nejrychleji rostoucí dámská sportovní značka v Evropě, motivuje všechny ženy být šťastnější, zdravější a spokojenější. Tento způsob života je inspirovaný zakladatelkou Kari Traa, šampiónkou ve freestyle lyžování, která získala tři olympijské medaile. Příběh Kari začíná v obci Voss, malém městě mezi norskými fjordy a horami, kde se narodila a vyrůstala. Norský původ dal Kari nejen talent pro sport, ale také cit pro design a vášeň pro tvořivost. Veškeré produkty Kari Traa jsou navrženy ženou pro ženy, které mají rády barevné, skvěle padnoucí a sportovní oblečení s originálním designem. Šířka kolekce je velmi rozmanitá. Najdete zde teplé a funkční oblečení pro velmi chladné a nevyzpytatelné zimní počasí i pro trénink v tělocvičně. S vášní pro komfort a styl, kombinovanou technickými materiály, vytvořila Kari Traa diamant v oblasti sportu a aktivního stylu života. Pro ženy a děvčata, které milují život, sport, zábavu, adrenalin i pořádný burger.

V prodejně Rock Point je možné zprostředkovat pojištění Alpenverein. Jedná se o pojištění pro horolezce a vysokohorskou turistiku a skialpinisty.

Využijte nově rezervace zboží u nás na prodejně!

Prodávané značky

Zamberlan, Craft, Saxx, Karitraa, Inov8, Rafiky, Ternua, Prana, The North Face, Smartwool, Icebreaker, Leki, Petzl, Beal, Singing Rock, Tilak, Direct Alpine, Warmpeace, Kari Traa.


Slevové programy
Zona Club, ISIC, Klub českých turistů, Český horolezecký svaz, Alpenverein