Aktuálně probíhá rekonstrukce

Po více než deseti letech se liberecké obchodní centrum Nisa dočká plánované významné rekonstrukce, která centru přinese nový moderní design odpovídající očekáváním současného zákazníka. Nový kabát postupně dostanou společné vnitřní prostory, dojde k úpravě toalet, vymění se vnitřní technologie a některé obchody získají nové místo. Proběhne generální oprava střechy, instalována bude nová vzduchotechnika a nové budou i eskalátory či navigační systém.

Nová stravovací zóna

Velkou změnou bude výstavba nové stravovací zóny, ve 2. patře, se sezením pro zákazníky, které nahradí tu stávající na podzim 2023. Rekonstrukce se dočká i kavárna „Loď“, včetně terasy. A protože chceme jít s dobou a být stále zelenější, nainstalujeme zde novou myčku, díky které upustíme od používání jednorázového nádobí.

Chceme být zelenější

Našim cílem je snížení emisí skleníkových plynů o 32,4 % do roku 2030 ve srovnání s rokem 2019. Pomoci by k tomu měla výkonná vzduchotechnika a instalace led světelných těles, které snižují spotřebu až o 94 %. Rozšíříme možnosti třídění odpadu. Na střeše centra jsme instalovali úly pro včely a čmeláky, v okolí centra jsme rozmístili budky pro ptactvo.

po rekonstrukci
před rekonstrukcí

Vezmeme to od
podlahy po střechu

Co by to bylo za rekonstrukci, kdyby se u ní trochu nebouralo, nevyměňovaly se povrchy, osvětlení a mnoho dalšího. Ano i nás to čeká a výsledkem budou moderní pasáže s akcentem bílé, dřeva a zeleně. Aby to vše krásné také zůstalo, dostane centrum i novou střechu.

Krásné a trendy
společné prostory

Chceme, abyste se u nás cítili příjemně, a tak se vrhneme i na úpravu relaxačních zón. Nové pohodlné pohovky, spousta zeleně, ale samozřejmě myslíme i na konektivitu. V zónách tak najdete dobíjecí zásuvky i oblíbenou wifi zdarma.

po rekonstrukci
před rekonstrukcí

Krásné a trendy
společné prostory

Postupně bude probíhat rekonstrukce toalet a přebalovacích koutků v celém centru. Jako první přijdou na řadu toalety v přízemí.

Vchod toalety