Aktuálně probíhá rekonstrukce

Po více než deseti letech se liberecké obchodní centrum Nisa dočká plánované významné rekonstrukce, která centru přinese nový moderní design odpovídající očekáváním současného zákazníka. Nový kabát postupně dostanou společné vnitřní prostory, dojde k úpravě toalet, vymění se vnitřní technologie a některé obchody získají nové místo. Proběhne generální oprava střechy, instalována bude nová vzduchotechnika a nové budou i eskalátory či navigační systém.

Nová stravovací zóna

S radostí vám oznamujeme, že jsme otevřeli novou gastro zónu ve 2. patře obchodního centra. Přijďte si užít krásné a moderní prostředí, které je navrženo tak, aby vám poskytlo maximální pohodlí a relaxaci. Můžete se usadit na pohodlných pohovkách nebo židlích, využít bezplatné wifi připojení, dobít si mobilní telefon na dobíjecích stanicích nebo se pobavit s dětmi v dětském koutku. Součástí nové gastro zóny jsou také nové toalety a přebalovací / kojící koutek pro rodičě s malými dětmi. Naše nová gastro zóna je ideálním místem pro setkání s přáteli, rodinou nebo kolegy. Ať už máte chuť na snídani, oběd, večeři nebo svačinu, najdete zde něco pro každého. Můžete si vybrat z klasických fast foodů jako KFC nebo HAC, které již od nás znáte, nebo si dopřát něco nového a originálního jako Burger King, Woke Poke nebo návštěvu Soya restaurace.

Chceme být zelenější

Našim cílem je snížení emisí skleníkových plynů o 32,4 % do roku 2030 ve srovnání s rokem 2019. Pomoci by k tomu měla výkonná vzduchotechnika a instalace led světelných těles, které snižují spotřebu až o 94 %. Rozšíříme možnosti třídění odpadu. Na střeše centra jsme instalovali úly pro včely a čmeláky, v okolí centra jsme rozmístili budky pro ptactvo.

po rekonstrukci
před rekonstrukcí

Vezmeme to od
podlahy po střechu

Co by to bylo za rekonstrukci, kdyby se u ní trochu nebouralo, nevyměňovaly se povrchy, osvětlení a mnoho dalšího. Ano i nás to čeká a výsledkem budou moderní pasáže s akcentem bílé, dřeva a zeleně. Aby to vše krásné také zůstalo, dostane centrum i novou střechu.

Krásné a trendy
společné prostory

Chceme, abyste se u nás cítili příjemně, a tak se vrhneme i na úpravu relaxačních zón. Nové pohodlné pohovky, spousta zeleně, ale samozřejmě myslíme i na konektivitu. V zónách tak najdete dobíjecí zásuvky i oblíbenou wifi zdarma.

po rekonstrukci
před rekonstrukcí

Krásné a trendy
společné prostory

Nově zrekonstruované toalety najdete v přízemí a ve druhém patře. Součástí toalet u gastro zóny je i přebalovací / kojící koutek pro rodiče s malými dětmi. Postupně dojde k úpravě dalších toalet v celém centru.

Vchod toalety