• Dnes Otevřeno do 21:00
  • Po – Ne9:00 – 21:00

Informace o obchodě

Obchod QUEST se specializuje na prodej kvalitní dámské a pánské společenské módy jako jsou např. dlouhé i krátké společenské šaty, dámské kostýmy, dámská saka, letní šaty, pánské obleky, vesty, kabáty, košile, kravaty, motýlky a pásky. V nabídce obchodu naleznete i velký výběr dámské a pánské společenské obuvi.

Svatební studio CLARICE BRIDAL nabízí k prodeji, či zapůjčení originální svatební šaty s možností individuálních úprav v krejčovské dílně svatebního studia. Abychom našim zákazníkům, co nejvíce ulehčili jejich svatební přípravy, nabízíme i služby svatební agentury, která je našim klientům nápomocna při výběru a zajištění vybraných svatebních služeb jako je např. zajištění výroby svatebních oznámení, snubních prstenů, případně i dalších služeb dle individuální dohody.

Svatební šaty lze zakoupit za ceny od 2 999 Kč nebo zapůjčit za ceny od 2 500 Kč / 4 dny.

Společenské šaty nabízíme za ceny od 1 599 Kč.

Pánské obleky nabízíme za ceny od 3 499 Kč.

Našich zákazníků si vážíme, proto jim nabízíme nadstandardní zákaznický servis, včetně možnosti krejčovských úprav zakoupeného zboží v naší krejčovské dílně. Poradenský servis je samozřejmostí, obsluha obchodu je vždy připravena zákazníkům ochotně poradit s výběrem stylu a doporučit vhodné módní doplňky. Přímo v obchodě se také můžete informovat o výhodách zákaznického programu, který Vám umožní dlouhodobé čerpání výhod.

Prodávané značky

Joseph Ribkoff, Luxuar, Pronovias, La Sposa, Camp David, Wilvorst, Gaudi, Peccini.