Dnes otevřeno
  • po–ne 9:00–21:00
Obchod nepřijímá dárkovou kartu centra

Informace o obchodě

Popis obchodu

Obchod QUEST se specializuje na prodej kvalitní dámské a pánské společenské módy jako jsou např. dlouhé i krátké společenské šaty, dámské kostýmy, dámská saka, letní šaty, pánské obleky, vesty, kabáty, košile, kravaty, motýlky a pásky. V nabídce obchodu naleznete i velký výběr dámské a pánské společenské obuvi.

Svatební studio CLARICE BRIDAL nabízí k prodeji, či zapůjčení originální svatební šaty s možností individuálních úprav v krejčovské dílně svatebního studia. Abychom našim zákazníkům, co nejvíce ulehčili jejich svatební přípravy, nabízíme i služby svatební agentury, která je našim klientům nápomocna při výběru a zajištění vybraných svatebních služeb jako je např. zajištění výroby svatebních oznámení, snubních prstenů, případně i dalších služeb dle individuální dohody.

Svatební šaty lze zakoupit za ceny od 2 999 Kč nebo zapůjčit za ceny od 2 500 Kč / 4 dny.

Společenské šaty nabízíme za ceny od 1 599 Kč.

Pánské obleky nabízíme za ceny od 3 499 Kč.

Našich zákazníků si vážíme, proto jim nabízíme nadstandardní zákaznický servis, včetně možnosti krejčovských úprav zakoupeného zboží v naší krejčovské dílně. Poradenský servis je samozřejmostí, obsluha obchodu je vždy připravena zákazníkům ochotně poradit s výběrem stylu a doporučit vhodné módní doplňky. Přímo v obchodě se také můžete informovat o výhodách zákaznického programu, který Vám umožní dlouhodobé čerpání výhod.

Prodávané značky

Joseph Ribkoff, Luxuar, Pronovias, La Sposa, Camp David, Wilvorst, Gaudi, Peccini. 

Platební možnosti

Hotovost, platební karty, dárkové poukazy (vydané Quest).