Lékárna Nisa

0. Na plánku

  • Dnes Otevřeno do 21:00
  • Po – Ne9:00 – 13:00, 13:30 – 21:00

Informace o obchodě

SANITÁRNÍ PAUZY:

13.00 - 13.30

18.00 - 18.30

Kde nás najdete?
Lékárna NISA se nachází v přízemí naproti prodejně Datart, příjezd od McDonald´s, vchod od parkovacího domu a konečné linky 500.

Co nabízíme?
Lékárna NISA Vám nabízí široký výběr kosmetiky (Vichy, La Roche-Posay, Bioderma, Nuxe, AVÈNE...), dětské výživy a péče o matku a dítě (Sunar, Nutrilon, Hami, Hipp, Klorane a další), velký výběr potravinových doplňků pro osoby žijící aktivním životem, ale i pro osoby, kteří mají rády svoji pohodu a klid (Galmed, Green-Swan, Walmark, Simply You, Barny´s a mnoho dalšího). Naleznete u nás velmi široký výběr léků na předpis a léky méně obvyklé Vám rádi objednáme do druhého dne.
Nabízíme i zdravotnické potřeby: ortopedické pomůcky - 3M Futuro, inkontinentní pomůcky a kosmetiku, tlakoměry, teploměry, obvazové materiály, kinesio-tapy, zdravotnické testy...

Dále máme připravené různé programy pro naše věrné zákazníky (bonusový program, zdarma různá vyšetření a poradenství ohledně Vašeho zdravotního stavu).

E-SHOP

Prodávané značky

VICHY, LA ROCHE-POSAY, BIODERMA, AVÈNE, NUXE, RENÉ FURTERER, DUCRAY, A-DERMA, KLORANE, CERAVE...


Platební možnosti

Platební karty: ECMC, VISA, VISA Electron,
Poukázky: Accor - Multi, Medica, Dárkový, Service, Sodexo - Flexi, Vital, Dárkový Pass, Fokus,  Chèque Déjeuner - Unišek, Unišek+, Cadhoc.
Benefitní programy: Benefit Plus, Benefity, Gallery Beta.