Dnes otevřeno
  • po–ne 9:00–21:00
Obchod nepřijímá dárkovou kartu centra

Informace o obchodě

Obchod IMPERIAL se zaměřuje zejména na prodej originální italské módy, neboť právě italská móda je plná VZRUŠENÍ, VZNEŠENOSTI, ELEGANCE i ZÁBAVY, zkrátka "La Dolce Vita". Přesně takové zboží můžete očekávat v našem obchodě, který nabízí aktuální trendy v oblasti dámské a pánské módy, včetně módních doplňků a obuvi.

Při výběru zboží klademe velký důraz na originalitu a kvalitu provedení. Naši módní poradci se snaží stále objevovat nové a nové výrobce a dodavatele, aby nabídka obchodu IMPERIAL byla vždy pestrá, jedinečná a originální. Z uvedeného důvodu se neomezujeme pouze na italské výrobky, ale rádi do naší nabídky zařazujeme i výrobky z jiných evropských zemí, které však musí vyhovovat koncepci obchodu a vkusu našich zákazníků. Do samotného prodeje pak zařazujeme vždy jen malé série, aby byla zachována jedinečnost nabízeného zboží.

Našich zákazníků si vážíme, proto jim nabízíme nadstandardní zákaznický servis, včetně možnosti krejčovských úprav zakoupeného zboží v naší krejčovské dílně. Poradenský servis je samozřejmostí, obsluha obchodu je vždy připravena zákazníkům ochotně poradit s výběrem stylu a doporučit vhodné módní doplňky. Přímo v obchodě se také můžete informovat o výhodách zákaznického programu, který Vám umožní dlouhodobé čerpání výhod.