Zpátky do reality! Podzim začíná u nás...

Dva měsíce sladkého nicnedělání jsou u konce a my se pomalu vracíme k pravidelnému režimu a povinnostem. Děti čeká škola a školka, dospělé zase pracovní život... Většina z nás řeší nákupy školních potřeb a oblečení pro děti, ze kterého přes prázdniny vyrostli. Ale je třeba myslet i na sebe, tak proč si neudělat radost i něčím pěkným pro sebe…

A co můžete v Nise pro školáky nakoupit?

Sešity, výtvarné a psaní potřeby třeba v hypermarketu Albert, kde můžete rovnou přibalit i něco dobrého na svačinu. Abyste ji měli do čeho zabalit, potřebné krabičky a lahvičky najdete v Tescomě nebo Orionu. Učebnice, knížky a spoustu dalších drobností nejen pro školáky najdete v knihkupectví Knihy Dobrovský nebo v Levných knihách. Obout je můžete v CCC, Humanicu, Deichmannu nebo u Bati, obléci v H&M, Reservedu a Marks & Spenceru. Větší děti a teenageři, kteří již mají svůj styl, si jistě vyberou v Sinsay, House, Cropp, Gate, Meatly či Funstormu. A aby ten nástup do školy tolik nebolel, můžete dětem pořídit nějakou hračku v Bambuli či Pompo.

No a co dospělým pro radost?

Ženy by mohlo potěšit bunda či nová kabelka z Kary, šaty z Pietro Filipi (inspirované přírodou) nebo pokud jste milovnice značek, zavítejte do ICON dresscode: you. Pro pány mají spousty stylového oblečení v prodejnách Blažek, Steilmann (novinkou jsou kalhoty zn. Brax) nebo v Luggi.

A protože ženu nikdy kyticí neurazíte, můžete ji zakoupit v květinářství Lucie či Flamengo, stejně jako šperkem či hodinkami, které seženete v Pandoře, klenotnictvích Jolleo, San Marco, Zlatnictví Hodinky - Šperky a Top Time. Pro milovníky české klasiky v Granátu Turnov.

Září je také období, kdy začíná spousty zájmových kroužků pro děti a dospělí si dávají předsevzetí, že tuto sezonu už opravdu začnou cvičit. Vše potřebné pro sport seženete v Intersportu, martes sportu či A3 sportu. Pro nadšence outdooru pak v Hannahu, Rock Pointu, Alpine Pro, North Face a Nordblancu.

Přejeme vám krásný podzim, užijte si ho naplno!