Radostné a klidné Vánoce

Nákupy pod jednou střechou i tradiční tržiště. Stavte se a užijte si sváteční atmosféru.

30.11. - 23.12. Vánoční trhy

Nalaďte se na tradiční notu a vyberte si drobné dárky pro radost na vánočních trzích. V nabídce budou vánoční ozdoby, jmelí, přírodní mýdla, dřevěné a látkové hračky, balíčky z čokoládových bonbónů. Pravidelně budou probíhat dílničky pro děti, kde si budou moci vytvořit vlastní ozdobu na stromek nebo ozdobit dřevěné obrázky.

1.12. - 20.12. Strom splněných přání

Splněná přání tentokrát poputují do domova seniorů ve Vratislavicích a krásnější Vánoce můžete zařídit i zraněné Karolínce z Oblačné a její mamince. Přijďte na stánek Stromu přání, vyberte si u hostesky kartičku s přáním, kupte dárek a přineste jej hostesce zpět. Jakmile nasbíráme všechny dárky, slavnostně je předáme seniorům z Vratislavic a Karolínce s maminkou. Dárek můžete nechat zabalit v naší balicí službě. Hostesky u stánku Stromu přání najdete pondělí - pátek 14:00 - 19:00, sobota - neděle 9:00 - 18:00.

Slavnostní zahájení Stromu splněných přání proběhne v sobotu 1.12. v 10:00 hodin za účasti zástupců domova seniorů ve Vratislavicích, fotbalistů FC Slovan Liberec, kteří tuto akci pravidelně podporují a zároveň zde zahraje violloncelový soubor IL PONTICELLO ze ZUŠ Liberec pod vedením učitelky paní Vladimíry Sanvito, do kterého chodí několik žáků ZŠ Oblačná.

1.12. - 21.12. Stezka betlémů

Letos poprvé vystavíme vlastní dřevěný betlém, který vznikl z dřevosochařské show v rámci oslav narozenin Nisy a přidáme ukázky dalších betlémů z Čech i Moravy včetně originálního kresleného betlému od Josefa Lady. Exkluzivně máme zapůjčen svatostánek pro fanoušky, kde jesle patří do brány soupeře - model stadionu Slovanu Liberec. Betlémy budou vystaveny v chodbách Nisy.

7.12. - 23.12. Balení dárků zdarma


Odneste si překvapení pod stromek už rovnou zabalené. Balení dárků zdarma platí při nákupu nad 200 Kč v období 7.12. - 23.12. v Nise, vyjma hypermarketu Albert, účtenky se vzájemně nesčítají, k balení můžete přijít opakovaně s různými účtenkami – každá v minimální hodnotě 200 Kč.

Otevírací dobu centra v průběhu svátků najdete zde.
Upravený jízdní řád linky č. 500 najdete zde.