Kdo zabil profesorku Pospíšilovou? Staňte se detektivem a odhalte nebezpečného zločince. Vydejte se po stopách zločince a využijte při pátrání daktyloskopie, trasologie, porovnání DNA a dalších forenzních kriminalistických metod. Že nevíte, jak na to? Nevadí!

Vše vám vysvětlíme a vy si na vlastní kůži vyzkoušíte, jak složité či jednoduché pátrání po pachateli je. Je to na vás milí Sherloci!

To vše vám umožní nová detektivní interaktivní výstava Kriminálka. Základem výstavy je 5 interaktivních exponátů – daktyloskopie, trichologie, DNA, trasologie a identikit.


Výstava bude probíhat od 3.6. do 30.6. od 9.00 do 20.00 hod. 

3.6. se můžete těšit od 14.00 a od 15.00 na kriminalistický workshop, od 16.00 pak na velkou Science Show. 

30.6. od 13.00 na workshop s Policií ČR.

Výstava je ideální pro rodiny s dětmi i školy a dětské kolektivy.

Pro skupiny je doporučena rezervace na tomto linku: Výstava Kriminálka – OC Nisa Liberec. Rezervujte si svůj termín již dnes a prožijte neopakovatelných 45 minut pod vedení zkušeného průvodce.

Na akci vás srdečně zve OC Nisa Liberec, které patří do vlastnického portfolia skupiny CPI Property Group.

Kudy_z_nudy_logo_2

GDPR - Vstupem do obchodního centra Nisa Liberec, vč. parkovacích zón, berete na vědomí, že z marketingové akce budou společností Projekt Nisa, s.r.o., IČO 05642213 se sídlem Vladislavova 1390/17, Nové Město, 110 00 Praha 1, pořizovány obrazové záznamy, které mohou být využity pro prezentaci. Politiku ochrany osobních údajů ve skupině CPI naleznete na http://cpipg.com/data-protection-policy.