Casting Elite Model Look 2021

Agentura Elite Prague vyhlašuje casting do nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2021


Casting se bude konat 6. září od 15.00 hod. v našem obchodním centru.

Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorem soutěže se pro letošní rok stal digitální kreativec a youtuber Martin Carev, který bude provázet všemi castingy.
Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Saša Jány k projektu říká: “Jsem rád, že i v době Covidu byly naše castingové aktivity extrémně úspěšné. Velmi mě těší zájem o projekt Schwarzkopf Elite Model Look, kterého castingy vyjímečně, vzhledem k jarním pandemickým opatřením, proběhnou v září po finále. Věřím, že objevíme nové talenty,
které budou úspěšné i v oblasti sociálních médií, které dávají nové generaci modelek a modelů “silný hlas” a možnost projevit se. Snažíme se, aby nové tváře, které zastupujeme pochopily, že existuje mnoho podob krásy, a aby si uvedomovali svoji jedinečnost. Věřím, že navážou na úspěchy Hany Jiříčkové, Báry Podzimkové, Jany Tvrdíkové či Josefa Utěkala.”
Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite a získají dárky od partnerů projektu. V rámci castingů bude probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look a dekorativní kosmetiky The One od Oriflame a předplatné časopisu Elle. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy a zástupci značky Rowenta na všech castinzích předvedou, jak si lehce a rychle upravit vlasy na každou příležitost s maximální péčí pro zachování jejich zdraví. Na některých castinzích bude možné se nechat učesat profesionálním kadeřníkem. O poradenství a zvýraznění přirozené krásy se na castinzích ve vybraných městech postarají profesionální vizážistky značky Oriflame, od kterých se bude možné nechat nalíčit.
Ve většině měst předvedou modelky a modelové agentury Elite Model Management Prague nové trendy v oblasti účesů a barev značky Schwarzkopf. Všichni zájemci, i z řad doprovodu
či přihlížejících, kteří si chtějí nechat poradit s péčí o vlasy, mohou absolvovat zdarma analýzu vlasů od značky Schwarzkopf.
Do 14 dnů po ukončení castingů budou kontaktováni všichni, kteří postoupí do semifinále.
Vybrané dívky a mladí muži se následně zúčastní finále, které se uskuteční v Praze. Vítězka a vítěz národního finále odcestují na světové finále Elite Model Look.