Burger Street Festival v OC Nisa Liberec nadchne všechny fajnšmekry

Nenechte si ujít Burger Street Festival, který bude probíhat druhý červnový víkend na horním venkovním parkovišti obchodního centra Nisa Liberec. Servírovat se budou ty nejlepší burgery, hranolky, zmrzliny, sladkosti a nebudou chybět ani drinky. Festival se koná 9. - 11. června a vstup je samozřejmě zdarma.

Burger Street Festival začíná v pátek 9. června v 10:00 a končí v neděli 11. června v 20:00 hod. V pátek a v sobotu budou mistři streetfoodu připravovat své speciality do 21:00 hod.

Návštěvníci se mohou těšit na dokonale vyladěné burgery, zlaté hranolky, delikátní zmrzliny, netradiční sladkosti, nealkoholické nebo míchané drinky a samozřejmostí je i čepované pivo. Chybět nebude ani doprovodný program a soutěže.

GDPR - Vstupem do obchodního centra Nisa Liberec, vč. parkovacích zón, berete na vědomí, že z marketingové akce budou společností Projekt Nisa, s.r.o., IČO 05642213 se sídlem Vladislavova 1390/17, Nové Město, 110 00 Praha 1, pořizovány obrazové záznamy, které mohou být využity pro prezentaci. Politiku ochrany osobních údajů ve skupině CPI naleznete na http://cpipg.com/data-protection-policy.

Kudy_z_nudy_logo