Blažek a Pietro Filipi od podzimu už jedině u nás

Pro kvalitní českou módu se na podzim můžete vydat do OC Nisa. Blažek a Pietro Filipi mají exkluzivně své prodejny právě u nás.

Jsme moc rádi, že si obě tyto módní značky vybrali právě obchodní centrum Nisa jako svůj jediný domov na severu Čech. Kromě původu je spojuje také kvalita a důraz na nejnovější trendy.

Elegance pro muže

Firma Blažek je na českém trhu od roku 1992 a zaujímá tam přední místo. Je to značka pro moderní muže, která dbá na detail. V jejích nabídce najdete padnoucí obleky, ale také třeba podzimní bundy, které jsou elegantní a zároveň funkční – do deštivého Liberce naprosto ideální. Nebo třeba i do Irska, kde mimochodem vzniklo video k jejich nejnovější kolekci.

Prodejnu u nás mají už 10 let a od letošního září to také bude jejich jediná prodejna na severu Čech. Věděli jste, že kromě prodeje nabízejí i další nadstandardní služby jako je třeba poradenství nebo úprava oděvu na míru?

Česká značka s francouzským šarmem

Pietro Filipi je česká značka s francouzským šarmem pro muže i ženy. Jsou jedineční hned se dvou důvodů. Drží se tradice a naprostá většina oblečení se stále šije v Česku, navíc každý model je vyroben v limitovaném množství od 30 do 400 kusů. Letos slaví 25 let od svého vzniku a tváří kolekce podzim/zima 2018 je Aňa Geislerová. Už jste kolekci viděli?

Mimochodem, sledujte naše stránky nebo náš Facebook, začátkem října proběhne oficiální otevření prodejny s welcome drinkem a spoustou dárků pro vás.

Pokud tedy máte rádi kvalitní, a navíc českou módu, dorazte za značkami k nám do OC Nisa. V jejich krásných pobočkách vše pohodlně vyzkoušíte, personál vám poradí s výběrem, a vy si tak domů odnesete to pravé.

Nisa Liberec. Dosáhli jste cíle.