Pro Váš větší komfort jsme v 1. patře obchodního centra NISA připravili 2 relax zóny s pohodlnými křesílky. Najdete je u obchodů Martes Sport a Baťa. Zde se můžete zdarma připojit na internet přes WiFi obchodního centra NISA Liberec a v klidu si vyřídit vše, co potřebujete.

Pravidla pro užívání relax zón jsou k nahlédnutí zde.

Otevřená bezplatná WiFi síť je k dispozici v celém obchodním centru Nisa v Liberci. Heslo žádné nepotřebujete, WiFi je volně dostupná. Název sítě je: OC-Nisa-Free

Upozornění pro návštěvníky:
provozovatelem sítě "OC-Nisa-Free" je společnost Projekt Nisa, s.r.o. Provozovatel negarantuje, s ohledem na dodavatele připojení a nutnou údržbu sítě, 100% funkčnost v průběhu času. Rychlost připojení není garantována. Síť je otevřenou nezabezpečenou sítí. Dbejte všech pravidel bezpečnosti nutných v síti internet. Provozovatel neručí za škody způsobené útoky na Váš počítač z prostředí internetu. Používejte všechna potřebná zabezpečení počítače včetně osobního firewallu, používejte jen legální a aktualizovaný software. Prohlížejte jen důvěryhodné stránky. Nenavštěvujte stránky s nelegálním obsahem. Nestahujte ani nenahrávejte nelegální data. V případě jakýchkoliv problémů se obracejte na kancelář správy centra na e-mailovou adresu dotazy@nisaliberec.cz.


© 2018 OC Nisa | Informace o webu | Mapa stránek