Mezi vybavení pro děti bychom rádi zařadili i vybavení, které je užitečné pro zabezpečení pohodlí Vašich dětí. Jedná se zejména o bezpečnostní S.O.S tlačítka, která mohou posloužit i v případě ztráty Vašeho dítěte. Před příchodem do obchodního centra doporučujeme seznámit Vaše děti s bezpečnostními S.O.S tlačítky, která mohou pomoci v nepředvídatelných situacích. Více o bezpečnostních S.O.S tlačítkách v záložce Informace - Bezpečná NISA.

Mikrovlnná trouba

Mikrovlnná trouba určená pro ohřev dětské stravy je pro Vás k dispozici zdarma. Pro větší pohodlí při využití mikrovlnné trouby prosíme dbejte pokynů k použití.
Mikrovlnnou troubu naleznete v jídelním koutě v OC NISA (Foodcourt) v blízkosti obchodu Pompo.
Druhá mikrovlnná trouba je k dispozici také v přebalovacím koutku, který je vedle toalet v blízkosti obchodu Deichmann.

Velká a malá dětská herní stěna

Tématické herní stěny pro děti slouží jako hračka i vzdělávací a výchovný systém pro děti. Každý z obrázků nabízí množství aktivních prvků vycházejících z metody "učení hrou". Herní stěny jsou volně přístupné. Pro zajištění spokojenosti Vašich dětí při použití herní stěny věnujte prosím pozornost návštěvnímu řádu dětské herní stěny.
Velkou dětskou herní stěnu najdete v 1. patře OC NISA v jídelním koutě (Foodcourt) v blízkosti rychlého občerstvení Sakuras.
Malou dětskou herní stěnu najdete v 1. patře OC NISA v blízkosti WIFI zóny s křesílky nedaleko obchodu MUZIKER.

Dětská oáza

V prvním patře před dm drogerií najdete dětskou oázu s herními prvky a molitanovou stavebnicí. Děti před vstupem vždy zujte, boty uložte do regálů a nechte je si hrát. Vy se zatím můžete posadit na molitanových sedátkách.

Dětská houpadla, minivláček, interaktivní model železnice

V přízemí u obchodu Bambule jsou pro děti připravena tři houpadla různých tvarů. V prvním patře nedaleko Martes sportu najdete minivláček a jedno houpadlo.

Jako atrakci pro děti i dospělé máme v přízemí interaktivní model železnice. V modelu jsou propracované miniatury větrného mlýna, ruského kola, lanovky, vlaků a vagónů, domečků, aut, helikoptéry, rozhledny i "místních obyvatel".
© 2018 OC Nisa | Informace o webu | Mapa stránek