V Nise můžete zakoupit dárkové poukázky platné do většiny obchodů.

Pro větší pohodlí Vám nabízíme servis dobití Vašeho mobilního telefonu či jiného zařízení v Charge boxu.

Nejen v zimních měsících jistě, jakožto návštěvníci obchodního centra, oceníte možnost odložit si oblečení a zavazadla do úložných boxů a vychutnat si komfort pohodlného nakupování.

K pořízení dokladových fotografií můžete využít foto buňku.

Dárkové poukázky Nisa

Dovolujeme si Vás upozornit na možnost zakoupení plošných dárkových poukázek OC Nisa. Poukázky v hodnotě 500 nebo 1 000 Kč můžete koupit ve stánku Sazka nedaleko hypermarketu Albert každý den od pondělí do neděle od 9:00 do 21:00 hodin.

Poukázky platí do většiny obchodů v Nise. Ty, které je přijímají, mají na výloze nalepenou samolepku "Zde přijímáme dárkové poukazy." Poukázky nelze uplatnit v hypermarketu Albert, v bankách, na poště, v sázkové kanceláři, ve směnárně a v kasinu. Zde najdete seznam všech obchodů, kde můžete poukázky uplatnit:  

Nabijte si mobil zdarma v Charge Boxu

Charge Box je zařízení, které slouží k nabíjení mobilních telefonů, herních konzol, MP3, MP4, iPodů, fotoaparátů.

Použití Charge Boxu je velmi jednoduché a především bezpečné. V každé schránce je na výběr několik druhů konektorů, vyberte si ten podle své značky a loga svého zařízení a zastrčte nabíjecí kabel do zařízení - k nabíjení pomocí Charge Boxů tedy nepotřebujete vlastní nabíječku. Každá vysokobezpečnostní sejfová schránka má jedinečný a originální klíč, kterým si své zařízení ve schránce uzamknete. Bezpečnostní klíč si po dobu nabíjení dobře uschovejte u sebe. Po nabití si schránku se svým nabitým zařízením opět odemknete.

Díky originálnímu bezpečnostnímu zámku je zaručena maximální bezpečnost vašeho zařízení. Přejeme Vám příjemné používání zařízení Charge Box v OC NISA.

V OC NISA je Charge box u relax zóny u obchodu Muziker.

Úložné boxy

Úložné boxy jsou umístěny na dvou místech, a to dostupných, přehledných a pod kamerovým dohledem.

V 1. patře jsou boxy umístěny hned za vstupem, po pravé straně, za lávkou z parkoviště k prodejně Albert. Ve 2. patře pak u vchodu do pasáže a multiplexu Cinestar.

Provozní řádFoto buňka

V prvním patře OC Nisa, u vstupu z parkovacího domu, nedaleko hypermarketu Albert, jsme pro Vás instalovali foto buňku. Můžete ji využít na vyhotovení pasové fotografie, ale i legrační fotografie, portrétu či kalendáře. 

Profesionální servis kol

Aby Vaše kolo perfektně jezdilo, potřebuje pravidelný a kvalitní servis, který Vám poskytneme na naší prodejně INTERSPORT. Když si kolo přivezete do servisního oddělení, naši odborní pracovníci Vám ho seřídí a nastaví podle Vašich potřeb, případně provedou opravu opotřebených či poškozených komponentů.

O Vaše kolo se postaráme při garanční prohlídce, která je samozřejmě zdarma. Poskytujeme odborný servis při seřizování a opravách, který je v záruční době bezplatný. Samozřejmostí je zajištění náhradních dílů ke všem značkám kol, které nabízíme.
 

Více informací a ceník servisních služeb naleznete ZDE

 
© 2018 OC Nisa | Informace o webu | Mapa stránek