Otevírací doba o květnových svátcích
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat o otevírací době v průběhů květnových svátků 1. a 8. května. Těšíme se na Vás.
více informací
Dětská divadelní představení
Pravidelná dětská divadelní představení vždy v neděli v 14:00 a 15:00 hodin u obchodu xBags. Vstupné zdarma.
více informací
Autosalon v OC Nisa
Opět se můžete těšit na přehlídku novinek autosalonů z Libereckého kraje. Vedle aut zde také budou čtyřkolky a motorky. To vše můžete vidět v pasážích OC Nisa. Od příštího týdne 9. dubna bude také součástí tipovací soutěž o hodnotné ceny, např. zapůjčení vozu na víkend, jízdy na čtyřkolce, čištění klimatizace a další.
více informací
Grantový program OC Nisa 2018
OC Nisa Liberec se rozhodla podpořit dobrou věc, a proto již po čtvrté otevřela Grantový program. Na vybraný projekt či projekty přihlášené do programu poskytne 150 000 Kč. Zúčastněte se i vy. Uzávěrka žádostí je 30. dubna 2018.
více informací
Nakupujete sportovní vybavení? Začněte u našeho sportovního poradce!
Poradí Vám, kde nejlépe vybrat zboží dle Vašich představ. Každý víkend od 11:00 do 19:00 hodin v 1. patře u stánku Sazky.
více informací
Dárkové poukázky OC Nisa
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na možnost zakoupení plošných dárkových poukázek OC Nisa. Poukázky v hodnotě 500 nebo 1 000 Kč můžete koupit ve stánku Sazka nedaleko hypermarketu Albert po celou otevírací dobu centra.
více informací
Foto buňka v OC Nisa
Vážení zákazníci, v prvním patře OC Nisa, u vstupu z parkovacího domu, nedaleko hypermarketu Albert, jsme pro Vás instalovali foto buňku. Můžete ji využít na vyhotovení pasové fotografie, ale i legrační fotografie, portrétu či kalendáře.
více informací
Interaktivní model železnice v přízemí OC NISA
Přijďte se podívat na interaktivní model železnice v přízemí OC NISA blízko obchodu Květiny Lucie. V modelu jsou propracované miniatury větrného mlýna, ruského kola, lanovky, vlaků a vagónů, domečků, aut, helikoptéry, rozhledny i "místních obyvatel". Celý model se rozpohybuje po vhození mince.
více informací