Obchod Buona Ventura dočasně uzavřený
Naši milí zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že obchod se záclonami a látkami Buona Ventura je kvůli technickým problémům dočasně uzavřený. Otevřít by měl během 14 dnů. Děkujeme za pochopení.
více informací
Casting Hosteska roku 2016
Příští čtvrtek se můžete těšit na konání castingu Hosteska roku 2016. Tato soutěž není založena na kráse, nehledá míry 90-60-90, ale snaží se najít někoho schopného vybruslit z každé situace vždy s úsměvem. Program castingu spočívá v několika disciplínách typických pro práci hostesky.
více informací
Nově otevřený obchod AG Experts
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás novou provozovnu výměny autoskel AG Experts. Najdete ji v přízemí naproti České poště. Vjezd do opravny je z krytého parkování.
více informací
Nově otevřený obchod Triumph
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás nový obchod se spodním prádlem Triumph. Najdete jej v prvním patře na křižovatce pasáží nedaleko kavárny Costa Coffee.
více informací
Interaktivní výstava Virtuality v OC Nisa
Přijďte do OC Nisa a ponořte se do světa virtuální reality! Ve dnech 19.9. - 15.10. jsme pro Vás připravili interaktivní výstavu Virtuality.
více informací
Dětská divadelní představení každý pátek a sobotu
Vážení rodiče, milé děti, rádi bychom Vás po prázdninách pozvali na dětská divadelní představení, která se konají opět každý pátek a sobotu od 16:00 a 17:00 zdarma v OC Nisa. Těšíme se na Vás!
více informací
Nově otevřený obchod Martes Sport
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás nový sportovní obchod Martes Sport. Najdete jej v prvním patře nedaleko vodopádu. Nabídka zboží v obchodě Martes Sport je určena pro náročné zákazníky, kteří umí ocenit kvalitu značkových produktů, ať už pro profesionální nebo rekreační využití.
více informací
Otevření nové restaurace Blue Agave
Vážení zákazníci, v jídelním koutku jsme pro Vás otevřeli novou mexickou restauraci Blue Agave. Věříme, že Vám doplnění nabídky jídla udělá radost.
více informací
Dočasné uzavření obchodu CCC
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že obchod CCC je dočasně uzavřený. Ale nezoufejte! Brzy pro Vás otevře na stejném místě v nových větších prostorách.
Vyhodnocení grantového programu OC Nisa 2016
Nisa se letos už podruhé rozhodla využít svých prostředků a podpořit dobrou věc, a proto vypsala Grantový program 2016. Z celkem 27 přijatých žádostí bylo nakonec vybráno 6 příjemců grantu. Celkem jim bude rozdělena finanční dotace v částce 100 000 Kč.
více informací