Zpátky do školy s novou výbavou za nákup
Nakupte od 27. srpna do 4. září v obchodech obchodního centra Nisa za 1 000 Kč a dostanete sáček plný školních potřeb jako DÁREK zdarma. Účtenky není možné sčítat. Akce neplatí pro nákup v hypermarketu Albert. Dárky se vydávají do vydání všech zásob.
více informací
Znovuotevření obchodu CCC
Vážení zákazníci, v úterý 23. srpna pro Vás obchod CCC otevřel v nových rozšířených prostorách. Při této příležitosti si připravili slevovou akci 20 % na vše.
více informací
Nově otevřený obchod Martes Sport
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás nový sportovní obchod Martes Sport. Najdete jej v prvním patře nedaleko vodopádu. Nabídka zboží v obchodě Martes Sport je určena pro náročné zákazníky, kteří umí ocenit kvalitu značkových produktů, ať už pro profesionální nebo rekreační využití.
více informací
Otevření nové restaurace Blue Agave
Vážení zákazníci, v jídelním koutku jsme pro Vás otevřeli novou mexickou restauraci Blue Agave. Věříme, že Vám doplnění nabídky jídla udělá radost.
více informací
Dočasné uzavření obchodu CCC
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že obchod CCC je dočasně uzavřený. Ale nezoufejte! Brzy pro Vás otevře na stejném místě v nových větších prostorách.
Vyhodnocení grantového programu OC Nisa 2016
Nisa se letos už podruhé rozhodla využít svých prostředků a podpořit dobrou věc, a proto vypsala Grantový program 2016. Z celkem 27 přijatých žádostí bylo nakonec vybráno 6 příjemců grantu. Celkem jim bude rozdělena finanční dotace v částce 100 000 Kč.
více informací
Nově otevřený obchod iloveservis
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás nový obchod iloveservis. Najdete jej v prvním patře vedle obchodu s oblečením Takko. V expresním servisu opravují značky Apple, Samsung, LG, Sony, Huawei, HTC a Xiaomi. Zároveň zde můžete koupit kryty na mobilní telefony.
více informací
Seznam obchodů přijímajících dárkové poukázky Nisa
Dárkové poukázky Nisa jsou vydávané v hodnotách 500 a 1 000 Kč. Zakoupit je můžete v obchodě Muziker v prvním patře nedaleko vodopádu. Poukázky platí do většiny obchodů v Nise. Ty, které je přijímají, mají na výloze nalepenou samolepku "Zde přijímáme dárkové poukazy."
více informací
Dětská divadelní představení
Vážení zákazníci, i o prázdninách pro Vás chystáme několik divadelních představení. Představení se konají v pátek a sobotu vždy v 16:00 a v 17:00 hodin. Přijďte s dětmi za kulturou do Nisy.
více informací
Foto buňka v OC Nisa
Vážení zákazníci, v prvním patře OC Nisa, u vstupu z parkovacího domu, nedaleko hypermarketu Albert, jsme pro Vás instalovali foto buňku. Můžete ji využít na vyhotovení pasové fotografie, ale i legrační fotografie, portrétu či kalendáře.
více informací