Grantový program 2018 zná své příjemce!
Nisa se letos již počtvrté rozhodla využít svých prostředků a podpořit dobrou věc, a proto vypsala další ročník Grantového programu. Z celkem 41 přijatých žádostí bylo nakonec vybráno 9 příjemců grantu. Celkem jim bude rozdělena finanční dotace v částce 150 000 Kč.
více informací
Nejlepší zvukový prostor v Cinestaru
V Cinestaru na Vás ze všech stran míří 52 reproduktorů v jednom sále. Vychutnejte si filmy s dokonalým zvukem DOLBY ATMOS od 9. června v Liberci pouze v OC Nisa.
Módní přehlídka v Café HOGO FOGO
Ve čtvrtek 21. června se těště na exluzivní módní přehlídku v kavárně loď Café HOGO FOGO. Start v 18:00 hodin, vstupné 100 Kč. Vstupenky lze koupit přímo v kavárně nebo rezervovat na tel. č. 777 088 867.
více informací
Herní zóna MINECRAFT
Po celý červen najdete v Nise herní zónu MINE CRAFT. Zóna bude otevřena v časech 10:00 - 18:00 hodin od pondělí do čtvrtka a 10:00 - 19:00 hodin od pátku do neděle. Jedná se o interaktivní hernu pro všechny herní fanoušky na ploše 80 m². Herna bude obsahovat 6x herní konzoli XBOX ONE na 6 LCD TV.
více informací
Dárkové poukázky OC Nisa
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na možnost zakoupení plošných dárkových poukázek OC Nisa. Poukázky v hodnotě 500 nebo 1 000 Kč můžete koupit ve stánku Sazka nedaleko hypermarketu Albert po celou otevírací dobu centra.
více informací
Foto buňka v OC Nisa
Vážení zákazníci, v prvním patře OC Nisa, u vstupu z parkovacího domu, nedaleko hypermarketu Albert, jsme pro Vás instalovali foto buňku. Můžete ji využít na vyhotovení pasové fotografie, ale i legrační fotografie, portrétu či kalendáře.
více informací
Interaktivní model železnice v přízemí OC NISA
Přijďte se podívat na interaktivní model železnice v přízemí OC NISA blízko obchodu Květiny Lucie. V modelu jsou propracované miniatury větrného mlýna, ruského kola, lanovky, vlaků a vagónů, domečků, aut, helikoptéry, rozhledny i "místních obyvatel". Celý model se rozpohybuje po vhození mince.
více informací