Oslavte s námi Kulatiny
Tak jako letokruhy stromu s každým rokem přibýváme na síle. Tak jako dřevo zrajeme. Děkujeme za léta s vámi. Oslavte s námi kulatiny! Za každý nákup nad pět set korun dostanete dárek – stylovou vůni do auta. Zúčastněte se také fotosoutěže o ceny anebo zanechte svůj vzkaz u našeho kulatinového fotopointu.
více informací
Sportem k radosti! Sporťák z Nisy vám pomůže odstartovat
Chcete začít běhat, jezdit na inline bruslích nebo se v zimě konečně proběhnout na lyžích zasněženými pláněmi? Možná by se vám hodila pomoc zkušeného odborníka, který umí poradit nejen s vybavením.
více informací
Hledáme řidiče/řidičku pro London Bus
Hledáme řidiče/řidičku pro dětskou atrakci London Bus na vedlejší pracovní poměr / brigádu. Požadujeme kladný vztah k dětem a řidičský průkaz B. Kontakt: Karel Hanzalius, T: +420 603 711 996, houpadlaprodeti@seznam.cz.
Blažek a Pietro Filipi od podzimu už jedině u nás
Pro kvalitní českou módu se na podzim můžete vydat do OC Nisa. Blažek a Pietro Filipi mají exkluzivně své prodejny právě u nás.
více informací
I v říjnu bude v Dětském koutku pohádka
V neděli 28. října hrajeme od 15:00 hodin Dušičkovou pohádku.
Otevírací doba o podzimních svátcích
O podzimních svátcích 28.9., 28.10. a 17.11. máme otevřeno.
více informací
Dětská divadelní představení
Pravidelná dětská divadelní představení vždy v neděli ve 14:00 a 15:00 hodin u obchodu X-Bags nedaleko drogerie dm. Vstupné je zdarma.
více informací
Grantový program 2018 zná své příjemce!
Nisa se letos již počtvrté rozhodla využít svých prostředků a podpořit dobrou věc, a proto vypsala další ročník Grantového programu. Z celkem 41 přijatých žádostí bylo nakonec vybráno 9 příjemců grantu. Celkem jim bude rozdělena finanční dotace v částce 150 000 Kč.
více informací
Dárkové poukázky OC Nisa
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na možnost zakoupení plošných dárkových poukázek OC Nisa. Poukázky v hodnotě 500 nebo 1 000 Kč můžete koupit ve stánku Sazka nedaleko hypermarketu Albert po celou otevírací dobu centra.
více informací
Foto buňka v OC Nisa
Vážení zákazníci, v prvním patře OC Nisa, u vstupu z parkovacího domu, nedaleko hypermarketu Albert, jsme pro Vás instalovali foto buňku. Můžete ji využít na vyhotovení pasové fotografie, ale i legrační fotografie, portrétu či kalendáře.
více informací

© 2018 OC Nisa | Informace o webu | Mapa stránek