Autogramiáda a vystoupení Richarda Krajča a Karin Babinské 22.11. od 17:00!
Kecičky a písničky - LIVE v Liberci ve čtvrtek 22. listopadu od 17:00 do 18:30 hodin. Karin Babinská bude prezentovat svounovou knihu o životě Kecy, kecy, kecičky a Richard Krajčo bude akusticky zpívat s kytarou a akci doplní malým koncertem. Bude se povídat, číst z knihy, zpívat a podepisovat.
více informací
Black Friday již 24. listopadu
To jsou super slevy v obchodech a večerní show s Lukášem Pavláskem. Čeká Vás welcome drink a odměny za Vaše nákupy. Kompletní přehled nabídek jednotlivých obchodů již brzy!
Otevření obchodu Krakonošovy dobroty
Otevřeli jsme pro Vás oblíbený obchod Krakonošovy dobroty, který znáte z každoročních vánočních trhů. Najdete zde široký výběr čajů, sirupů, likérů, svíček a mnoho dalšího. Také na Vás čeká Krakonoš
více informací
Dětská divadelní představení
Milí rodiče, přijďte s dětmi o víkendu do Nisy na loutkové představení divadla Kozlík. V pátek a v sobotu hrajeme od 16:00 a 17:00, v neděli od 14:00 a 15:00. Vstupné je zdarma.
více informací
Nově otevřený obchod Granát
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že jsme otevřeli nový obchod Granát, který naleznete v prvním patře na křižovatce pasáží vedle obchodu Kenvelo.
více informací
Dárkové poukázky OC Nisa
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na možnost zakoupení plošných dárkových poukázek OC Nisa. Poukázky v hodnotě 500 nebo 1 000 Kč můžete koupit ve stánku Sazka nedaleko hypermarketu Albert po celou otevírací dobu centra.
více informací
Nově otevřený obchod Pandora
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že jsme otevřeli nový obchod Pandora, který naleznete v prvním patře na křižovatce pasáží vedle kavárny Costa Coffee.
více informací
Grantový program 2017 zná své příjemce!
Nisa se letos již potřetí rozhodla využít svých prostředků a podpořit dobrou věc, a proto vypsala další ročník Grantového programu. Z celkem 28 přijatých žádostí bylo nakonec vybráno 7 příjemců grantu. Celkem jim bude rozdělena finanční dotace v částce 100 000 Kč.
více informací
Foto buňka v OC Nisa
Vážení zákazníci, v prvním patře OC Nisa, u vstupu z parkovacího domu, nedaleko hypermarketu Albert, jsme pro Vás instalovali foto buňku. Můžete ji využít na vyhotovení pasové fotografie, ale i legrační fotografie, portrétu či kalendáře.
více informací
Interaktivní model železnice v přízemí OC NISA
Přijďte se podívat na interaktivní model železnice v přízemí OC NISA blízko obchodu Květiny Lucie. V modelu jsou propracované miniatury větrného mlýna, ruského kola, lanovky, vlaků a vagónů, domečků, aut, helikoptéry, rozhledny i "místních obyvatel". Celý model se rozpohybuje po vhození mince.
více informací