Plánované otevření obchodu Ronnie.cz sportovní obchod
V sobotu 29. října se můžete těšit na otevření nového obchodu s doplňky sportovní výživy včetně dalšího sortimentu, jako jsou rukavice, opasky, bandáže, knihy a drobné posilovací a rehabilitační pomůcky.
více informací
Nově otevřený obchod iWant - Apple Premium Reseller
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás nový obchod iWant - Apple Premium Reseller s produkty značky Apple. Najdete jej v 1. patře naproti kavárně Costa Coffee.
více informací
Nově otevřený obchod HOME decor&style
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás nový obchod HOME decor&style s interiérovými doplňky, designovými dárky, nábytkem, svítidly a nejrůznějším bytovým textilem. Najdete jej v prvním patře naproti drogerii dm.
více informací
Nově otevřený obchod AG Experts
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás novou provozovnu výměny autoskel AG Experts. Najdete ji v přízemí naproti České poště. Vjezd do opravny je z krytého parkování.
více informací
Nově otevřený obchod Triumph
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás nový obchod se spodním prádlem Triumph. Najdete jej v prvním patře na křižovatce pasáží nedaleko kavárny Costa Coffee.
více informací
Dětská divadelní představení každý pátek a sobotu
Vážení rodiče, milé děti, rádi bychom Vás po prázdninách pozvali na dětská divadelní představení, která se konají opět každý pátek a sobotu od 16:00 a 17:00 zdarma v OC Nisa. Těšíme se na Vás!
více informací
Vyhodnocení grantového programu OC Nisa 2016
Nisa se letos už podruhé rozhodla využít svých prostředků a podpořit dobrou věc, a proto vypsala Grantový program 2016. Z celkem 27 přijatých žádostí bylo nakonec vybráno 6 příjemců grantu. Celkem jim bude rozdělena finanční dotace v částce 100 000 Kč.
více informací
Seznam obchodů přijímajících dárkové poukázky Nisa
Dárkové poukázky Nisa jsou vydávané v hodnotách 500 a 1 000 Kč. Zakoupit je můžete v obchodě Muziker v prvním patře nedaleko vodopádu. Poukázky platí do většiny obchodů v Nise. Ty, které je přijímají, mají na výloze nalepenou samolepku "Zde přijímáme dárkové poukazy."
více informací
Foto buňka v OC Nisa
Vážení zákazníci, v prvním patře OC Nisa, u vstupu z parkovacího domu, nedaleko hypermarketu Albert, jsme pro Vás instalovali foto buňku. Můžete ji využít na vyhotovení pasové fotografie, ale i legrační fotografie, portrétu či kalendáře.
více informací
Stánek s čaji Matcha
V prvním patře nedaleko jídelního koutku jsme pro Vás doplnili sortiment zdravých a módních nápojů. Nyní zde najdete stánek Matcha tea.
více informací