Divadelní představení v Dětském koutku
Zveme Vás do Dětského Koutku na pohádku O vodě, která zmizela. Hrajeme pro Vás v neděli 30. července od 15:00 hodin.
Obchod Reserved je dočasně uzavřený
Obchod Reserved je z důvodu rekonstrukce dočasně uzavřený. V upravených prostorách pro Vás otevře opět 16. srpna. Omlouváme se za případné komplikace.
Prázdninový program dětského koutku
I o prázdninách čeká Vaše děti v dětském koutku spousta aktivit a zábavy!
více informací
Grantový program 2017 zná své příjemce!
Nisa se letos již potřetí rozhodla využít svých prostředků a podpořit dobrou věc, a proto vypsala další ročník Grantového programu. Z celkem 28 přijatých žádostí bylo nakonec vybráno 7 příjemců grantu. Celkem jim bude rozdělena finanční dotace v částce 100 000 Kč.
více informací
Seznam obchodů přijímajících dárkové poukázky Nisa
Dárkové poukázky Nisa jsou vydávané v hodnotách 500 a 1 000 Kč. Zakoupit je můžete v obchodě Muziker v prvním patře nedaleko vodopádu. Poukázky platí do většiny obchodů v Nise. Ty, které je přijímají, mají na výloze nalepenou samolepku "Zde přijímáme dárkové poukazy."
více informací
Foto buňka v OC Nisa
Vážení zákazníci, v prvním patře OC Nisa, u vstupu z parkovacího domu, nedaleko hypermarketu Albert, jsme pro Vás instalovali foto buňku. Můžete ji využít na vyhotovení pasové fotografie, ale i legrační fotografie, portrétu či kalendáře.
více informací
Kuličková zmrzlina ICE´N´GO
V prvním patře OC Nisa nedaleko jídelního koutku je pro Vás otevřen stánek s kuličkovou zmrzlinou a čoko kebabem. Přijďte si zamlsat nevšedně.
více informací
Jedinečná NOVINKA v Liberci - Nabíjecí rotopedy
Vážení zákazníci, v pasáži OC Nisa jsme pro Vás instalovali dva speciální nabíjecí rotopedy. Při ježdění na nich nejen spálíte kalorie, ale také si dobijete svoje zařízení, např. mobil nebo notebook. Stačí mít při ruce nabíječku. Přijďte si to vyzkoušet sami. Kola najdete v prvním patře u obchodu Alpine pro.
více informací
Každý víkend si přijďte se svými dětmi pro balónek zdarma
Každou sobotu a neděli, vždy od 13:00 do 18:00 hod, mají naše hostesky v barevných šatech připraveny balónky OC Nisa. V sobotu rozdávají obyčejné balónky plněné heliem a v neděli zvířátka z balónků. Balónek je pro každé dítě zdarma. Přijďte si pro něj i vy! Hostesky potkáte v pasážích obchodního centra Nisa.
Interaktivní model železnice v přízemí OC NISA
Přijďte se podívat na interaktivní model železnice v přízemí OC NISA blízko obchodu Květiny Lucie. V modelu jsou propracované miniatury větrného mlýna, ruského kola, lanovky, vlaků a vagónů, domečků, aut, helikoptéry, rozhledny i "místních obyvatel". Celý model se rozpohybuje po vhození mince.
více informací