Nakupujete sportovní vybavení? Začněte u našeho sportovního poradce!
Poradí Vám, kde nejlépe vybrat zboží dle Vašich představ. Každý víkend od 11:00 do 19:00 hodin v 1. patře u stánku Sazky.
více informací
POP UP STORE HERVIS SPORT
V rámci registrace a vyzvedávání startovních čísel na letošní Jizerskou 50 jsme pro Vás otevřeli POP-UP store Hervis Sport. Najdete jej v 1. patře u vodopádu až do 28. února. Leták s aktuální nabídkou platný do 23. ledna si můžete prohlédnout zde.
Dětská divadelní představení
Každou neděli od 14:00 a 15:00 hodin v 1. patře před obchodem xBags. Po rozkliknutí nalezne podrobný program.
více informací
Live koncert v Jazz Café
Ve čtvrtek 11. a 25. ledna 2018 od 17:00 hodin v kavárně Jazz Café vystoupí skupina PHS ve složení saxofon, piano a basa. Více informací o skupině si můžete prohlédnout zde.
více informací
Registrace a výdej čísel na Jizerskou 50
Výdej čísel na Jizerskou 50 se po roční odmlce vrací do OC Nisa. Výdej bude probíhat od čtvrtka 15. února do soboty 17. února v prvním patře OC Nisa, a to vždy v čase 9:00 – 20:00 hodin.
více informací
Fan shop FC SLOVAN LIBEREC
Otevřeli jsme pro Vás dočasný fan shop FC SLOVAN LIBEREC. Najdete jej v 1. patře nedaleko jídelního koutu.
více informací
Dárkové poukázky OC Nisa
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na možnost zakoupení plošných dárkových poukázek OC Nisa. Poukázky v hodnotě 500 nebo 1 000 Kč můžete koupit ve stánku Sazka nedaleko hypermarketu Albert po celou otevírací dobu centra.
více informací
Foto buňka v OC Nisa
Vážení zákazníci, v prvním patře OC Nisa, u vstupu z parkovacího domu, nedaleko hypermarketu Albert, jsme pro Vás instalovali foto buňku. Můžete ji využít na vyhotovení pasové fotografie, ale i legrační fotografie, portrétu či kalendáře.
více informací
Interaktivní model železnice v přízemí OC NISA
Přijďte se podívat na interaktivní model železnice v přízemí OC NISA blízko obchodu Květiny Lucie. V modelu jsou propracované miniatury větrného mlýna, ruského kola, lanovky, vlaků a vagónů, domečků, aut, helikoptéry, rozhledny i "místních obyvatel". Celý model se rozpohybuje po vhození mince.
více informací