Dětská divadelní představení
Pravidelná dětská divadelní představení vždy v neděli ve 14:00 a 15:00 hodin u obchodu X-Bags nedaleko drogerie dm. Vstupné je zdarma.
více informací
Školo, na start!
Připravili jsme pro vás a vaše děti dvě zábavné předškolní akce. V sobotu 18. srpna si přijďte vyzkoušet bezpečnou cestu do školy a v sobotu 1. září si dorazte zasportovat a protáhnout tělo před prvním školním dnem!
více informací
Otevření nového obchodu BrandsCapital
Otevřeli jsme pro vás nový obchod BrandsCapital. Najdete zde kolekce značek Yakuza, Alpha Industries a dalších.
více informací
Výstava leteckých fotografií
Dokážete si představit, jak vypadají Jizerky z výšky 2 000 metrů? Přijďte se podívat k nám. Jedinečné fotografie Liberecka a celé České Republiky z ptačí perspektivy najdete v prvním patře u obchodu Baťa. Vstup je zdarma. Více o fotografiích Česko z nebe najdete zde.
Grantový program 2018 zná své příjemce!
Nisa se letos již počtvrté rozhodla využít svých prostředků a podpořit dobrou věc, a proto vypsala další ročník Grantového programu. Z celkem 41 přijatých žádostí bylo nakonec vybráno 9 příjemců grantu. Celkem jim bude rozdělena finanční dotace v částce 150 000 Kč.
více informací
Nejlepší zvukový prostor v Cinestaru
V Cinestaru na Vás ze všech stran míří 52 reproduktorů v jednom sále. Vychutnejte si filmy s dokonalým zvukem DOLBY ATMOS od 9. června v Liberci pouze v OC Nisa.
Dárkové poukázky OC Nisa
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na možnost zakoupení plošných dárkových poukázek OC Nisa. Poukázky v hodnotě 500 nebo 1 000 Kč můžete koupit ve stánku Sazka nedaleko hypermarketu Albert po celou otevírací dobu centra.
více informací
Foto buňka v OC Nisa
Vážení zákazníci, v prvním patře OC Nisa, u vstupu z parkovacího domu, nedaleko hypermarketu Albert, jsme pro Vás instalovali foto buňku. Můžete ji využít na vyhotovení pasové fotografie, ale i legrační fotografie, portrétu či kalendáře.
více informací
Interaktivní model železnice v přízemí OC NISA
Přijďte se podívat na interaktivní model železnice v přízemí OC NISA blízko obchodu Květiny Lucie. V modelu jsou propracované miniatury větrného mlýna, ruského kola, lanovky, vlaků a vagónů, domečků, aut, helikoptéry, rozhledny i "místních obyvatel". Celý model se rozpohybuje po vhození mince.
více informací

© 2018 OC Nisa | Informace o webu | Mapa stránek