Vyhodnocení grantového programu OC Nisa 2016
Nisa se letos už podruhé rozhodla využít svých prostředků a podpořit dobrou věc, a proto vypsala Grantový program 2016. Z celkem 27 přijatých žádostí bylo nakonec vybráno 6 příjemců grantu. Celkem jim bude rozdělena finanční dotace v částce 100 000 Kč.
více informací
Nově otevřený obchod iloveservis
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás nový obchod iloveservis. Najdete jej v prvním patře vedle obchodu s oblečením Takko. V expresním servisu opravují značky Apple, Samsung, LG, Sony, Huawei, HTC a Xiaomi. Zároveň zde můžete koupit kryty na mobilní telefony.
více informací
Jarní a letní fantazie v Nise
V pasážích Nisy nyní potkáte 12 krásně sezónně oblečených figurín. Výzdobu na téma Jarní a letní fantazie pro Vás připravili studentky druhého ročníku maturitního oboru Fashion design Střední školy uměleckořemeslné a oděvní v Liberci.
více informací
Otevření nového obchodu TOP SHOP
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás nový obchod Top Shop. Najdete jej v prvním patře naproti hypermarketu Albert. Koupit zde můžete matrace, ložní prádlo, pomůcky do kuchyně či na úklid. Vše od známých kvalitních značek Dormeo, delimano, wellneo, WALKMAXX, club5 nebo ROVUS.
více informací
Otevření nové Profi Automyčky
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás novou Profi Automyčku. Najdete ji v krytém parkovacím stání, nedaleko České pošty. Přijďte svému autu dopřát nejmodernější mycí a autokosmetické procedury používající k čištění exteriérů a interiérů aut horkou suchou páru, ekologickou autokosmetiku na bázi nanotechnologií a mikrovláknové utěrky.
více informací
Seznam obchodů přijímajících dárkové poukázky Nisa
Dárkové poukázky Nisa jsou vydávané v hodnotách 500 a 1 000 Kč. Zakoupit je můžete v obchodě Muziker v prvním patře nedaleko vodopádu. Poukázky platí do většiny obchodů v Nise. Ty, které je přijímají, mají na výloze nalepenou samolepku "Zde přijímáme dárkové poukazy."
více informací
Dětská divadelní představení
Vážení zákazníci, v novém roce na Vás opět čekají pravidelná divadelní představení. Představení se konají každý pátek a sobotu vždy v 16:00 a v 17:00 hodin. Přijďte s dětmi za kulturou do Nisy.
více informací
Foto buňka v OC Nisa
Vážení zákazníci, v prvním patře OC Nisa, u vstupu z parkovacího domu, nedaleko hypermarketu Albert, jsme pro Vás instalovali foto buňku. Můžete ji využít na vyhotovení pasové fotografie, ale i legrační fotografie, portrétu či kalendáře.
více informací
Stánek s čaji Matcha
V prvním patře nedaleko jídelního koutku jsme pro Vás doplnili sortiment zdravých a módních nápojů. Nyní zde najdete stánek Matcha tea.
více informací
Kuličková zmrzlina ICE´N´GO
V prvním patře OC Nisa nedaleko jídelního koutku je pro Vás otevřen stánek s kuličkovou zmrzlinou a čoko kebabem. Přijďte si zamlsat nevšedně.
více informací