Čokoládový festival 27. - 29. ledna
O víkendu 27. - 29. ledna přijďte na Čokoládový festival. Tešte se na vaření s čokoládou, degustace, workshopy, dětské dílny a umělecká vystoupení. Nisa bude plná stánků s čokoládovými lahůdkami - pralinky, makronky, cupcake, palačinky a třeba taky čokoládové pivo a víno.
více informací
Výstava Zaostřeno na Jizerky
Výstava Zaostřeno na Jizerky vzešla z nejlepších snímků fotografické soutěže, kterou pořádá Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor již pošesté. Do uzávěrky dorazilo 222 snímků od 64 autorů a o výběr těch nejlepších, které si můžete na výstavě prohlédnout, se postarala odborná porota. Jeden snímek vybrala i široká veřejnost v internetovém hlasování. Výstavu najdete 4.1. - 31.1. v 1. patře v pasáži nedaleko obchodu H&M. Vstup na výstavu je zdarma.
více informací
Nově otevřené Knihy Dobrovský
V 1. patře nedaleko jídelního koutku jsme pro Vás otevřeli nové knihkupectví Knihy Dobrovský. Na 330 metrech čtverečních nakoupíte nejen knižní novinky a aktuální bestsellery, ale i léty ověřenou klasiku. Zastavte i v případě, že se sháníte po drobných dárcích.
více informací
Nově otevřený obchod SAVOLIS
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás nový obchod s italským a francouzským módním oblečením SAVOLIS. Obchod nabízí elegantní dámské oblečení za rozumné ceny, vhodné jak na běžné nošení, tak i na slavnostní příležitosti. Najdete jej v prvním patře nedaleko jídelního koutku.
více informací
Nově otevřený obchod Skiny
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás nový obchod se spodním prádlem Skiny. Skiny je Rakouská značka, která klade důraz na perfektní propracovanost střihů a dokáže využít těch nejlepších vlastností kvalitních materiálů. Obchod najdete v prvním patře vedle parfumerie Douglas.
více informací
Nově otevřený obchod Ronnie.cz sportovní obchod
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás nový obchod Ronnie.cz sportovní obchod s doplňky sportovní výživy včetně dalšího sortimentu, jako jsou rukavice, opasky, bandáže, knihy a drobné posilovací a rehabilitační pomůcky. Najdete jej v prvním patře vedle hypermarketu Albert.
více informací
Nově otevřený obchod iWant - Apple Premium Reseller
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás nový obchod iWant - Apple Premium Reseller s produkty značky Apple. Najdete jej v 1. patře naproti kavárně Costa Coffee.
více informací
Nově otevřený obchod HOME decor&style
Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás nový obchod HOME decor&style s interiérovými doplňky, designovými dárky, nábytkem, svítidly a nejrůznějším bytovým textilem. Najdete jej v prvním patře naproti drogerii dm.
více informací
Seznam obchodů přijímajících dárkové poukázky Nisa
Dárkové poukázky Nisa jsou vydávané v hodnotách 500 a 1 000 Kč. Zakoupit je můžete v obchodě Muziker v prvním patře nedaleko vodopádu. Poukázky platí do většiny obchodů v Nise. Ty, které je přijímají, mají na výloze nalepenou samolepku "Zde přijímáme dárkové poukazy."
více informací
Foto buňka v OC Nisa
Vážení zákazníci, v prvním patře OC Nisa, u vstupu z parkovacího domu, nedaleko hypermarketu Albert, jsme pro Vás instalovali foto buňku. Můžete ji využít na vyhotovení pasové fotografie, ale i legrační fotografie, portrétu či kalendáře.
více informací