Shopping fever 7. - 9. dubna
Shopping fever 7. - 9. dubna. Víkend výhodných nákupů i u nás v Nise. Více informací o akci najdete zde.
více informací
Autosalon 3. - 23. dubna
Celý duben se budete moci kochat nejnovějšími skvosty libereckých autosalonů. Auta, čtyřkolky, motorky a elektrokola budou vystaveny ve všech pasážích Nisy. Vstupné je zdarma.
více informací
Dětská divadelní představení
Vážení zákazníci, opět jsme pro Vás připravili pravidelná divadelní představení. Představení se konají v sobotu vždy v 16:00 a v 17:00 hodin v prvním patře před obchodem Martes Sport. Přijďte s dětmi za kulturou do Nisy.
více informací
Grantový program OC Nisa 2017
OC Nisa Liberec se rozhodla podpořit dobrou věc, a proto již po třetí otevírá Grantový program. Na vybraný projekt či projekty přihlášené do programu poskytne 100 000 Kč.
více informací
Nově otevřené Knihy Dobrovský
V 1. patře nedaleko jídelního koutku jsme pro Vás otevřeli nové knihkupectví Knihy Dobrovský. Na 330 metrech čtverečních nakoupíte nejen knižní novinky a aktuální bestsellery, ale i léty ověřenou klasiku. Zastavte i v případě, že se sháníte po drobných dárcích.
více informací
Seznam obchodů přijímajících dárkové poukázky Nisa
Dárkové poukázky Nisa jsou vydávané v hodnotách 500 a 1 000 Kč. Zakoupit je můžete v obchodě Muziker v prvním patře nedaleko vodopádu. Poukázky platí do většiny obchodů v Nise. Ty, které je přijímají, mají na výloze nalepenou samolepku "Zde přijímáme dárkové poukazy."
více informací
Foto buňka v OC Nisa
Vážení zákazníci, v prvním patře OC Nisa, u vstupu z parkovacího domu, nedaleko hypermarketu Albert, jsme pro Vás instalovali foto buňku. Můžete ji využít na vyhotovení pasové fotografie, ale i legrační fotografie, portrétu či kalendáře.
více informací
Kuličková zmrzlina ICE´N´GO
V prvním patře OC Nisa nedaleko jídelního koutku je pro Vás otevřen stánek s kuličkovou zmrzlinou a čoko kebabem. Přijďte si zamlsat nevšedně.
více informací
Jedinečná NOVINKA v Liberci - Nabíjecí rotopedy
Vážení zákazníci, v pasáži OC Nisa jsme pro Vás instalovali dva speciální nabíjecí rotopedy. Při ježdění na nich nejen spálíte kalorie, ale také si dobijete svoje zařízení, např. mobil nebo notebook. Stačí mít při ruce nabíječku. Přijďte si to vyzkoušet sami. Kola najdete v prvním patře u obchodu Alpine pro.
více informací
Každý víkend si přijďte se svými dětmi pro balónek zdarma
Každou sobotu a neděli, vždy od 13:00 do 18:00 hod, mají naše hostesky v barevných šatech připraveny balónky OC Nisa. V sobotu rozdávají obyčejné balónky plněné heliem a v neděli zvířátka z balónků. Balónek je pro každé dítě zdarma. Přijďte si pro něj i vy! Hostesky potkáte v pasážích obchodního centra Nisa.