Dny paměti 22. - 23. září
V pátek a v sobotu 22. a 23. září bude probíhat projekt na podporu včasného záchytu poruch paměti. Přijďte a informujte se o možnostech diagnostiky Alzheimerovy choroby, jejich příznacích a možnostech léčby.
více informací
Konec provozu UniCredit Bank
Dovolujeme si Vás upozornit, že provoz UniCredit Bank v OC Nisa končí 31. srpna 2017. Náhradní pobočka pro klienty UniCredit je v ulici Moskevská 638/8, Liberec. Telefon +420 955 959 825.
Dárkové poukázky OC Nisa
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na možnost zakoupení plošných dárkových poukázek OC Nisa. Poukázky v hodnotě 500 nebo 1 000 Kč můžete koupit ve stánku Sazka nedaleko hypermarketu Albert po celou otevírací dobu centra.
více informací
Nově otevřený obchod Pandora
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že jsme otevřeli nový obchod Pandora, který naleznete v prvním patře na křižovatce pasáží vedle kavárny Costa Coffee.
více informací
Nově otevřený obchod Indecor
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že jsme otevřeli nový obchod Indecor, který naleznete v prvním patře naproti hypermarketu Albert. V obchodě naleznete vhodné dárky, dekorace, hračky, interiérové i exteriérové vybavení a praktické výrobky pro domácnost pro všechny věkové kategorie.
více informací
Grantový program 2017 zná své příjemce!
Nisa se letos již potřetí rozhodla využít svých prostředků a podpořit dobrou věc, a proto vypsala další ročník Grantového programu. Z celkem 28 přijatých žádostí bylo nakonec vybráno 7 příjemců grantu. Celkem jim bude rozdělena finanční dotace v částce 100 000 Kč.
více informací
Foto buňka v OC Nisa
Vážení zákazníci, v prvním patře OC Nisa, u vstupu z parkovacího domu, nedaleko hypermarketu Albert, jsme pro Vás instalovali foto buňku. Můžete ji využít na vyhotovení pasové fotografie, ale i legrační fotografie, portrétu či kalendáře.
více informací
Interaktivní model železnice v přízemí OC NISA
Přijďte se podívat na interaktivní model železnice v přízemí OC NISA blízko obchodu Květiny Lucie. V modelu jsou propracované miniatury větrného mlýna, ruského kola, lanovky, vlaků a vagónů, domečků, aut, helikoptéry, rozhledny i "místních obyvatel". Celý model se rozpohybuje po vhození mince.
více informací