Školo, na start!

V sobotu 18. srpna od 10:00 do 18:00 hodin si můžete vyzkoušet, jak by měla vypadat bezpečná cesta do školy každého školáka. Těšit se můžete na několik stanovišť, kde dětem i rodičům asistenti poradí se základní cyklistickou bezpečností, jak se bezpečně dostat do školy autem, zkusíte si chůzi v simulovaném stavu opilosti a únavy a dozvíte se také, jak by měl být chodec oblečen, aby ho kolemjedoucí auto nebo cyklista bezpečně viděl. 

V průběhu celého dne můžete na speciální kartičku sbírat razítka za projitá stanoviště, jakmile je budete mít všechna, odevzdáte kartičku v cíli a dostanete dárek!

A protože se letos 1. září ještě nemusí do školy, dorazte na sportovní den: Děti na startu. Od 10:00 do 18:00 hodin si budete moci vyzkoušet základní sportovní aktivity jako výbušnou sílu, pohyblivost a koordinaci a zjistit, jak jste v nich dobří.

I v tento den můžete sbírat razítka za projitá stanoviště a jakmile je nasbíráte všechna, dostanete dárek.

Navíc, pokud přijdete na obě akce a nasbíráte všechna razítka, můžete se zúčastnit slosování o rodinnou vstupenku do ZOO a lístky do kina pro celou rodinu. V pasáži hledejte slosovací box, do kterého vyplněnou kartičku vhodíte. Slosování proběhne v sobotu 1.9. v 18:00.

Obě akce se konají v prvním patře nedaleko kavárny Costa Coffee. Vstupné je zdarma.

Děkujeme obchodům, které věnovaly dárky pro děti za projití stanovišť: Cinestar, Coffeeshop Company, Martes Sport, CCC, Bambule, Meatfly, Deichmann, Knihy Dobrovský, Lékárna Nisa, Indecor, Hannah, Orion, Scan quilt, Marks&Spencer, Pepco a Yves Rocher. Děkujeme také našemu partnerovi ZOO Liberec za poskytnutí volných vstupenek. Zpět na výpis článků
© 2018 OC Nisa | Informace o webu | Mapa stránek