Oslavte s námi Kulatiny

Tak jako letokruhy stromu s každým rokem přibýváme na síle. Tak jako dřevo zrajeme.

Děkujeme za léta s vámi.

Oslavte s námi kulatiny!
Oslavy Kulatin vyvrcholí dřevosochařskou show

Přijďte se podívat, jak během tří dnů, za pomoci dřeva, motorových pil a šikovných rukou vznikne originální betlémské sousoší.

Dřevosochařská show bude probíhat od pátku 16.11. do neděle 18.11. na parkovišti u Sconta.

Tři šikovní sochaři z čerstvých bukových klád postupně vysochají Josefa, Marii a Ježíška v jesličkách. Vzniklý betlém pak budete moci obdivovat na výstavě betlémů v průběhu prosince v chobách Nisy.

V pátek 16.11. startujeme už v 9:00 hodin. Vstupné je zdarma.


Bavíme se

Připíchněte svou vzpomínku mezi významná data Nisy na fotostěnu v 1. patře Nisy vedle obchodu Blažek. Motiv fotostěny je z letokruhů a najdete na něm časovou osu, k dispozici jsou vlaječky se špichoury a tužky. Zapojte se taky! Napište svůj konkrétní zážitek nebo důležitý životní milník a umístěte na stěnu. Jsme zvědaví, kdy se zaplní a o co se s námi podělíte. Narození dcery Aničky? Svatba? Promoce?

Soutěžíme

Vložte na Facebook Nisy fotku na téma "Já a OC Nisa". Ve hře jsou poukázky, akční slevy, knihy a šperky, autor nejlepší fotografie získá let balonem.

Soutěž najdete na stránce www.nisakulatiny.cz. Soutěž funguje na principu možnosti získání výhry za upload fotky. Na stránce soutěže najdete fotku letokruhů se sítí bílých čtverečků, jeden si vyberte, klikněte a nahrajte fotku na téma "Já a OC Nisa". Může se jednat o fotku přímo z centra, o fotku vás v novém oblečení z Nisy, fotku z kina, fotku budovy, fotku oblíbeného obchodu apod. Po nahrání fotky získáte informaci, jestli jste trefili výherní pole, nebo ne. Následně ještě musí dojít ke schválení zveřejnění fotky. To probíhá do druhého pracovního dne. Poté vám přijde email s informacemi k výhře. Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Tip pro vás - fotky do soutěže můžete pořídit u kulatinové fotostěny přímo v Nise.

Obdarujeme

Při nákupu v Nise nad 500 Kč v termínu 15.10. – 18.11. a předložení účtenky, od nás dostanete vůni do auta s motivem kulatin. Výdej dárků bude probíhat v následující termíny:

2. – 4.11.
9. – 11.11.
16. – 18.11.

v časech 14:00 - 19:00 hodin v pátky, resp. 10:00 - 18:00 hodin v soboty + neděle. Stánek s výdejem dárků najdete v 1. patře na křižovatce pasáží nedaleko kavárny Costa Coffee.

Výdej dárků platí do vyčerpání zásob. Nákup nad 500 Kč platí ve všech obchodech v Nise kromě hypermarketu Albert. Účtenky se nesčítají. Kompletní pravidla akce Kulatiny - obdarujeme najdete zde.


Zpět na výpis článků
© 2018 OC Nisa | Informace o webu | Mapa stránek