Červencové akce v prodejně VITALAND

Červencové akce ve VITALAND: ušetřete až 25 %!

Sportovní akce ve výši až 25 % a další slevy na vybrané produkty sportovní výživy. Takové výhodné nabídky můžete využít během července ve VITALAND prodejně.
 
V aktuální nabídce našich dodavatelů naleznete AMINOSTAR Actions Whey Protein 65% (1000 g) za speciální cenu 499 Kč. V akci zakoupíte také AMINOSTAR BCAA Extreme Pure (120, 220 a 420 cps) a XPOWER IontStar Sport Sirup s 25 % slevou.
 
Za speciální cenu 599 Kč zakoupíte AMIX Anabolic Monster BEEF 90% Protein (1000 g). V akci najdete i AMIX ThermoLean a AMIX Kre-Alkalyn s 25% slevou.
 
Pokud milujete sušené maso, využijte speciální cenu na novinku od Bitters – sušené energy jerky již za 59 Kč.
 
Těšte se i na další akce našich dodavatelů – Wellness Food Speed8 za speciální cenu 39 Kč nebo PowerBar gel za 45 Kč.
 
Na kolo využijete NamedSport 4 Fuel Sport + sportovní láhev za speciální cenu 229 Kč.


VITALAND akce: 30% sleva na Vámi vybraný produkt značky VITALAND
Od 1. července se můžete těšit na letní slevy ve VITALAND. Na prodejnách jsme pro Vás připravili akci - 30% sleva na Vámi vybraný produkt značky VITALAND. Můžeš koupit až 3 produkty VITALAND.
Akce platí pro členy klubu VITALAND. Akce platí od 1. 7. do 31. 8. 2018 pouze na prodejnách, neplatí na e-shopu.


OCHUTNÁVKA NOVINKY: ENERGETICKÁ TYČINKA OD AMIX!
 
V červenci a srpnu pro vás VITALAND prodejna připravila ochutnávku nové energetické tyčinky - AMIX Sport Power Energy Cake.
 
Ochutnávka na tyto tyčinky platí v prodejně VITALAND celý červenec a srpen – od 1. července do 31. srpna 2018. V tomto období navíc můžete využít dalších měsíčních slev na sportovní výživu a doplňky stravy…
 
AMIX Sport Power Energy Cake je delikátní tyčinka plná energie díky vysokému obsahu sacharidů.


Ochutnávka AMINOSTAR Whey Protein Actions 65% ve VITALAND prodejně
 
V červenci a srpnu pro vás VITALAND prodejna připravila ochutnávku proteinu značku AMINOSTAR. Ochutnávka na tento protein plný bílkovin platí v prodejně VITALAND celý červenec a srpen – od 1. července do 31. srpna 2018. V tomto období navíc můžete využít dalších měsíčních slev na sportovní výživu a doplňky stravy…
 
AMINOSTAR Whey Protein ACTIONS 65% je směsí vysoce biologicky hodnotných rychleji a pomaleji vstřebatelných bílkovin, které podporují nárůst svalové hmoty s prodlouženým účinkem. Obsahuje kaseinát vápenatý a navíc je směs bohatá na L-Glutamin a větvené aminokyseliny BCAA.

Podrobnosti o červencových akcích naleznete přímo ve VITALAND prodejně.


Zpět na výpis článků