Bezbariérové vstupy do obchodního centra, umístění výtahů a karuselů

Veškeré vchody do obchodního centra NISA jsou bezbariérové. Stejně je vyřešen i pohyb mezi jednotlivými patry OC NISA. Zvenku můžete do OC NISA přijít hned několika vchody:
3 vchody v přízemí OC NISA:
  1. příjezd MHD - vstup do OC NISA přes otočné dveře (karusel),
  2. vstup z parkovacího domu -  vstup do OC NISA přes otočné dveře (karusel) u LÉKÁRNY NISA, z přízemí parkovacího domu nutné překonat příjezdovou komunikaci přes přechod pro chodce,
  3. vstup z krytého parkovacího stání u České pošty - přímý vstup z krytého parkoviště.
  2 vchody v 1. patře OC NISA:
  1. vstup z parkovacího domu přes lávku, nejblíže k HYPERMARKETU ALBERT,
  2. vstup z krytého parkovacího stání u obchodu MARKS & SPENCER - tento vchod využijete pokud je Vaším hlavním cílem navštívit galerii obchodů v OC NISA nebo pokud jste přijeli s dětmi a zaparkovali na vyhrazeném parkovacím stání pro rodiny s dětmi.
  1 vchod ve 2. patře:
  1. vchod od venkovního nekrytého parkoviště v blízkosti OD SCONTO - jedná se o nejbližší vstup v případě, že máte zájem navštívit zejména MULTIKINO CINESTAR nebo RESTAURACI PASTA PIZZA MECCA.
  Pohyb mezi jednotlivými patry je možný buď výtahem, jezdícími schody (eskalátory) nebo po pohyblivém chodníku (travelátor). Veškeré možnosti se Vám pokusíme nastínit v textu níže.

  Bezbariérové vchody do obchodního centra - PŘÍZEMÍ

  Otočné dveře neboli karusely:
  Vstup u příjezdu autobusu a LÉKÁRNY NISA. Vstup u příjezdu autobusu MHD (linka č. 500 jezdí každých 30 min z centra Liberce, každý spoj je bezbariérový a zdarma). VSTUP U LÉKÁRNY NISA využijete, když zaparkujete v přízemí parkovacího domu. Z přízemí parkovacího domu je nutné překonat příjezdovou komunikaci přes přechod pro chodce. U vchodu, který je v blízkosti LÉKÁRNY NISA je k dispozici také speciální vstup pro invalidy.

  Vstup u ČESKÉ POŠTY:
  Tento vstup využijete v případě, že zaparkujete v krytém parkovacím stání. V blízkosti tohoto vstupu je také k dispozici MHD nástupní zastávka "OC Nisa".

  Veškeré vstupy v přízemí OC NISA Vás dovedou k pohyblivému chodníku (travelátor), který Vás vyveze do 1. patra přímo před hypermarket Albert. Pokud vstoupíte do OC NISA otočnými dveřmi, objeví se přímo před Vámi výtah v blízkosti obchodu DATART, který Vás vyveze do 1. patra OC NISA v blízkosti obchodu ROSSMANN.

  Bezbariérové vchody do obchodního centra - 1. PATRO

  Vstup u obchodu MISTER MINIT:
  Do tohoto vchodu je přímý vstup z 1. patra parkovacího domu. Pokud zaparkujete v přízemí nebo ve 2. patře parkovacího domu, můžete využít jeden ze dvou prostorných výtahů v parkovacím domě k přepravě do 1. patra a následně můžete využití tento vchod. Do tohoto vchodu je vstup přes prosklenou barevnou lávku, pod kterou vede jedna z příjezdových komunikací do OC NISA. Tento vchod je nejčastěji využíván zákazníky HYPERMARKETU ALBERT, jelikož se nachází v blízkosti pokladen HYPERMARKETU ALBERT.

  Vstup u obchodu MARKS & SPENCER:
  Tento vchod využijete, pokud jste zaparkovali v krytém parkovacím stání a Vaším hlavním cílem je navštívit galerii obchodů v OC NISA. Taktéž pokud jste přijeli s dětmi a zaparkovali na vyhrazeném parkovacím stání pro rodiny s dětmi. Zde se můžete vyvést pohyblivým chodníkem (travelátorem) do 1. patra OC NISA a dále jezdícími schody (eskalátory) až do 2. patra do MULTIKINA CINESTAR nebo k DĚTSKÉMU KOUTKU. Případně můžete využít výtah, který staví jak v 1. patře, tak ve 2. patře. Pokud pojedete výtahem, naskytne se Vám nezvyklý výhled na vodopád zezadu :-).

  Bezbariérové vchody do obchodního centra - 2. PATRO

  Vstup z venkovního nekrytého parkoviště:
  Tento vchod využijete, pokud si přejete v první řadě navštívit MULTIKINO CINESTAR, DĚTSKÝ KOUTEK nebo RESTAURACI PASTA PIZZA MECCA. Nekryté parkovací stání těsně sousedí s OD SCONTO NÁBYTEK. Na konci parkovišti je také k dispozici 2. MHD nástupní zastávka "OC Nisa kino".
  © 2018 OC Nisa | Informace o webu | Mapa stránek