Letní kolekce Blažek se slevou až 70 %
Výprodej se blíží do finále! Víte co to znamená? Výhodněji už si letní kolekci nenakoupíte. Letní kolekce se slevou až 70 %.
Divadelní představení v Dětském koutku
Zveme Vás do Dětského Koutku na pohádku O vodě, která zmizela. Hrajeme pro Vás v neděli 30. července od 15:00 hodin.
Ledová Frostina v Costa Coffee
Po úspěchu z minulého roku, kdy se ledová Frostina stala hitem léta, si pro vás v oblíbených kavárnách Costa Coffee pro letošek připravili zcela nové příchutě - Caramel Popcorn Frostino a Tiramisu Frostino. Sametově jemný mix čerstvého mléka s ledem a příjemnou porcí espressa doplněný lahodnými příchutěmi – karamelu nebo tiramisu. Třešničkou na dortu je poctivá porce šlehačky zasypaná nadrcenými sušenkami nebo karamelovým popcornem.
Letní slevy v Rock Point
Čas dovolených je tady. Vyrážíte do přírody a sháníte ještě poslední kousky do vaší výbavy? Právě přicházejí letní slevy!Pořiďte si kvalitní outdoorové vybavení předních světových značek za výhodnější cenu. Pevná treková obuv, která vám pomůže zdolat vrcholy, odolné stany, jež vydrží i ve větru a lijáku, pohodlné kraťasy a trička s UV ochranou a spoustu další výbavy.
Inspirace na dovolenou z Erotic City
Už se těšíte na dovolenou? A jste si jistí, že jste si zabalili opravdu všechno? Ať už jedete v páru nebo singl, nezapomeňte před odjezdem navštívit Erotic City a užít si pak vzrušující a nezapomenutelnou dovolenou. Inspirace zde.
Výprodej v Martes Sportu
Velký výprodej v Martes Sportu platí od 28. července do 10. srpna.
více informací
Slevy v H&M až 70 %
Užijte si léto na maximum v pohodlných kouscích v nových kolekcích H&M, kterým styl rozhodně nechybí. A pozor! Letní výprodej stále běží. Slevy až 70 %!
Další vlna slev
Slevy stále pokračují! Nyní jsme pro Vás připravili výprodej se slevami až 77 %.
Další snížení cen
Je to tady! Snížili jsme ceny ještě více! Tisíce Vašich oblíbených produktů nyní pořídíte se slevou až 75 %.
Přijďte si pro dárek k nákupu do Erotic City
Přijďte si pro dárek k nákupu do Erotic City, rádi vás příjemně odměníme. Vybrat si můžete z několika variant dárků.Více informací získáte v obchodě nebo zde.