Bublinkové rukavice v prodejně Bambule
Jedním mávnutím ruky, bubliny pro holky i kluky! Kouzelný svět bublin se právě otevírá. Nasaďte rukavici, namočte a vyčarujte spoustu bublin! Nekonečné bubliny, nekonečná zábava!
Intenzivní hydratace pleti v prodejně Yves Rocher
Intenzivní hydratace pleti až na 48 hodin nyní za skvělou cenu!
Zveme Vás do dětského koutku na pohádku
V neděli 27. května 2018 od 15:00 hodin se můžete těšit na pohádku O Karkulce a Smolíčkovi.
Nová značka Kari Traa v prodejně Rock Point
Ženy zbystřete, v našem obchodu Rock Point OC Nisa Liberec naleznete sportovní, ale i volnočasové zboží značky Kari Traa. Tak neváhejte a přijďte se podívat.
více informací
50% sleva na přikrývku v prodejně Top shop
50% slevu získáte na přistýlku Dormeo Hero Topper.
Akce 1+1 zdrama v prodejně Top Shop
Při koupi spreje značky Rovus spray mop dostanete druhý zdarma.
Beauty street Parfumerie Douglas
Svěřte se do rukou profesionálních make-up artistů, kteří Vám poradí se správnou péčí o pleť i s líčením. Nechejte se hýčkat a užijte si nezapomenutelný servis, jaký zažívají celebrity! Beauty street platí pouze dnes 24. a zítra 25. května 2018.
více informací
Akce 2+1 zdarma v prodejně Alpine Pro
Připravte se na vaši letní dovolenou v horách, na kole či na pláži. Právě dnes můžete v ALPINE PRO nakoupit velké množství produktů a každý třetí nejlevnější získáte úplně zdarma. Vybírat můžete i ze zlevněných produktů. Nakupovat v akci 2+1 zdarma se vyplatí! Akce platí do neděle 27. května 2018.
Nový leták obchodu Orion
Platí do úterý 12. června 2018.
více informací
Příprava na léto začíná v drogerii dm
Léto, slunce, koupání - čas letních radovánek se blíží. Aby si Vaše pokožka zapamatovala jen to krásné, pečujte o ni a chraňte opalovacími prostředky. Po opalování ji hýčkejte hydratačními a regeneračními produkty. Nezapomeňte ani na ochranu proti hmyzu!