Sleva 20 % na podprsenky z Marks & Spencer
Sleva platí při využití služby měření zdarma a nákupu podprsenek v celkové min. hodnotě 699 Kč. Platí od 13. září do 10. října. Nabídka se vztahuje jen na nezlevněné podprsenky.
Beauty street 25. - 26. září
Svěřte se do rukou profesionálních make-up artistů, kteří Vám poradí se správnou péčí o pleť i líčením. Nechejte se hýčkat a užijte si nezapomenutelný servis, jaký zažívají celebrity! Těšit se můžete na slevu 20 % na vybrané značky a dárky k nákupu! Beauty street najdete na křižovatce pasáží u stánku mBank. Podmínkou účasti na Beauty Street je nákup alespoň jednoho produktu ze značek účastnících se Beauty Street. Více informací získáte na naší prodejně.
Aktuální leták Tchibo platný od 24.9.
Aktuální leták Tchibo platný od 24. září. Těšte se na romantické krajky a květinové potisky.
více informací
Aktuální leták obchodu Orion
Aktuální leták obchodu Orion platí 12. 9. - 2. 10.
více informací
Sleva 30 % v TIME OUT
Sleva 30 % na VESTY je platná do 20. září, nebo do vyprodání zásob. Akce se nedá kombinovat s ostatními slevami.
Leták Tchibo platný od 17. září
Leták Tchibo platný od 17. září. Těšte se na outfity inspirované přírodou. Minimalistický styl v ekologickém provedení.
více informací
Program dětského koutku na září a říjen
Program dětského koutku na září a říjen. Těšte se na lepení slov z písmenkových těstovin, výrábění papírových dráčků a v neděli 30. zárí a 28. října také na pohádku. Ta startuje vždy v 15:00 hodin.
více informací
Zářijové akce ve VITALANDU
VITALAND si pro vás na září nachystal ochutnávky nových produktů a zajímavé slevy.
více informací
Zkombinujte si svou slevu sami v GrandOptical!
Od 30. 8. 2018 běží v GrandOptical nová akce - zkombinujte si svou slevu sami. Získejte slevu 40 % na obruby a 20 % na brýlové čočky, anebo naopak 20 % na obruby a 40 % na brýlové čočky. Záleží pouze na Vás, jakou kombinaci si vyberete. Sleva platí při nákupu kompletních dioptrických brýlí (obruba + brýlové čočky). Akci nelze kombinovat ani sčítat s jinými akčními nabídkami a slevovými poukazy. Nabídka platí do odvolání. Více informací v GrandOptical nebo zde.
Nová kolekce Blažek
Uvedení nové kolekce Blažek v posledních letech vždy doprovází také krátké travel movie, které představuje kolekci z jiného úhlu. Z pohledu designérů a vlastně všech, kteří se na ní podíleli od prvních návrhů až po uvedení do obchodů. Užijte si ho.

© 2018 OC Nisa | Informace o webu | Mapa stránek