Final Sale v obchodě Time Out
Akce platí do 2. srpna 2018 a platí pouze na vybrané modely.
Užijte si letní slevy v ALPINE PRO!
Nakupte se slevou až -50% outdoorové i městské oblečení na vaše letní výlety a dovolené. Akce platí na vybraný sortiment do 31. července 2018 nebo do vyprodání zásob.
Červencové akce v prodejně VITALAND
Těšit se můžete na slevy na vybrané produkty od různých dodavatelů, ale také na ochutnávky energetických a proteinových tyčinek.
více informací
Prázdninové Salted Caramel Frostino v Costa coffee
Až si budete chtít přivolat přímořskou atmosféru, objednejte si Salted Caramel Frostino, které spojuje vychlazené espresso, čerstvé mléko a rozmixovaný led. Frostino se slaným karamelem však není jen ledová káva, je to i trochu dezert. Pusťte se do něj, usrkávejte brčkem, ujídejte šlehačku ozdobenou kousky karamelu a vychutnejte si sladko-slanou karamelovou omáčku.
Servis jízdních kol v prodejně INTERSPORT
Kolo se nám polámalo, mnoho škody nadělalo. Anebo taky ne! Zajděte se svým kolem včas do servisu INTERSPORT a vyhněte se nepříjemným překvapením na výletě.
Nový leták obchodu Orion
Leták platí do 14. srpna 2018.
více informací
VÍCE za MÉNĚ v prodejně Baťa
Žhavé letní slevy jsou tady! S příchodem letních dnů jsme zlevnili, a to i již zlevněné zboží. Módní obuv za skvělé ceny již od 299 Kč. Akce platí do 18. července 2018.
Zákazníci O2 mohou nakoupit zboží Tescoma se slevou 20 %
Po celý červenec mohou zákazníci O2 nakoupit zboží značky Tescoma se slevou 20 % při nákupu nad 500 Kč. Akce platí na prodejních centrech i oficiálním eshopu Tescoma.
více informací
Program dětského koutku na letní prázdniny
Přijďte si užít spoustu zábavy!
více informací
Zahajujeme grilovací sezónu v DM drogerii
Také se těšíte na příjemné letní večery s rodinou a přáteli, grilovanými dobrotami a dobrým pitím? Tak nepodceňte přípravu a dejte zabrat chuťovým pohárkům.
více informací