Nový leták Orion
Platí do úterý 10. dubna 2018.
více informací
V Království hraček Bambule kvetou panenky FLORALY GIRLS!
Krásné panenky s květinovou vůní a opravdovými vlásky. Každý tulipán ukrývá panenku. Když zrovna nesvítí sluníčko, mohou se schovat do své sukýnky. K dostání ve všech našich prodejnách nebo zde.
Nová kolekce v prodejně Baťa
Boříme pravidla & jsme s tím v pohodě! Nová kolekce na prodejně Baťa.
Prodejna Baťa příjme prodejní/ho asistenta/ku
CO U NÁS BUDETE DĚLAT?Aktivně obsluhovat zákazníky, nabízet a prodávat naše zboží, odborné poradenství k produktům pro naše zákazníky, doplňovat a ukládat zboží na prodejně i ve skladu, vystavovat zboží a podílet se na aranžování prodejny.
více informací
Nový magazín Tchibo
Akce platí do neděle 25. března 2018.
více informací
Sleva až 30 % na technické mikiny v obchodě Meatfly
Akce platí do neděle 25. března 2018.
více informací
Krása je pečovat o sebe s krémy z prodejny Rossmann
Využijte skvělou nabídku drogerie ROSSMANN. Kupte si své 2 oblíbené pleťové krémy a máte je za polovičku! Platí na libovolné dva kusy. Akce platí do úterý 27. března 2018.
více informací
Svět plný barev v prodejně H&M
Nechte se vtáhnout do světa plného dobrodružství! Nová dětská kolekce H&M hýří zábavou a můžete si být jisti, že výrazné barvy a vzory, roztomilé ilustrace i trendy střihy budou bavit Vás i vaše nejmenší.
Nová jarní kolekce Alpine Pro
Neexistuje špatné počasí, neexistuje špatný terén... Ve správné společnosti a se správným vybavením od ALPINE PRO může být každá vaše cesta nezapomenutelným zážitkem.
Nová kolekce v obchodě Rock Point
Nové kolekce jsou tady!Jste na jaro vybaveni? Nové kolekce jsou tady!Také se tak těšíte na jarní treky, výlety, první lezení nebo běh pomalu se zelenající přírodou? My také. A protože víme, že bez pořádného a spolehlivého outdoorového vybavení to nejde, zaplňujeme prodejnu novinkami pro sezónu jaro-léto 2018, abyste měli co největší výběr.
více informací